Povezane vesti

Da li je Putin pogodio u centar: Predsednik Rusije tvrdi da se Navaljni sam otrovao

Da li je Putin pogodio u centar: Predsednik Rusije tvrdi da se Navaljni sam otrovao

Pravda 23.09.2020
Ruski opozicionar Aleksej Navaljni možda je otrovao sam sebe novičokom, rekao je ruski predsednik Vladimir Putin navodno francuskom predsedniku Emanuelu Makronu, objavio je "Mond" pozivajći se na neimenovane izvore. Putin je navodno u telefonskom… »
Navaljni se narugao putinu posle njegove opaske: Planirao sam da skuvam novičok i pijuckam ga u avionu

Navaljni se narugao putinu posle njegove opaske: Planirao sam da skuvam novičok i pijuckam ga u avionu

Kurir 23.09.2020
Ruski opozicionar Aleksej Navaljni možda je otrovao sam sebe novičokom, rekao je ruski predsednik Vladimir Putin navodno francuskom predsedniku Emanuelu Makronu, objavio je Mond pozivajći se na neimenovane izvore. Putin je, navodno, u telefonskom… »
Putin sad govori da je Navaljni sam sebe otrovao

Putin sad govori da je Navaljni sam sebe otrovao

Nova 23.09.2020
Aleksej Navaljni je možda otrovao sam sebe, navodno je rekao ruski predsednik Vladimir Putin francuskom kolegi Emanuelu Makronu, tokom telefonskog razgovora. Kako piše moskovski list The Moscow times, koji se pozvao na pisanje francuskog dnevnog lista… »

Vesti dana »