Povezane vesti

Obelodanjeno kog Srbina je posetio Zdravko Krivokapić i zašto to krije

Obelodanjeno kog Srbina je posetio Zdravko Krivokapić i zašto to krije

Alo 23.09.2020
Istina isplivala na videlo. Na društvenim mrežama se pojavio snimak Zdravka Krivokapića na kom se vidi da je bio u kući Milete Pavićevića na Draču kada je dočekan srpski nacionalista i osuđeni terorista Nikola Kavaja, a sve je ro prokomentarisao… »
Krivokapić o snimku sa dočeka Nikole Kavaje: U toj kući sam bio slučajno

Krivokapić o snimku sa dočeka Nikole Kavaje: U toj kući sam bio slučajno

Politika 23.09.2020
PODGORICA – Nosilac izborne liste „Za budućnost Crne Gore” Zdravko Krivokapić potvrdio je za Pobedu da je snimak, na kojem se vidi da je bio u kući Milete Pavićevića na Draču kada je dočekan srpski nacionalista i osuđeni terorista Nikola… »
Krivokapić: Snimak je autentičan, slučajno sam bio na dočeku Kavaje

Krivokapić: Snimak je autentičan, slučajno sam bio na dočeku Kavaje

Dnevnik 23.09.2020
PODGORICA: Nosilac izborne liste Za budućnost Crne Gore Zdravko Krivokapić negirao je da pripada tzv. četničkom pokretu, ali je potvrdio da je autentičan snimak, na kojem se vidi da je svojevremeno bio u kući Milete Pavićevića na Draču, na… »
Krivokapić: Snimak autentičan, u toj kući na Draču sam bio slučajno

Krivokapić: Snimak autentičan, u toj kući na Draču sam bio slučajno

Novi magazin 23.09.2020
Nosilac izborne liste "Za budućnost Crne Gore" Zdravko Krivokapić potvrdio je za Pobjedu da je snimak, na kojem se vidi da je bio u kući Milete Pavićevića na Draču kada je dočekan srpski nacionalista i osuđeni terorista Nikola Kavaja, autentičan… »
Krivokapić: Snimak autentičan, u toj kući na Draču sam bio slučajno

Krivokapić: Snimak autentičan, u toj kući na Draču sam bio slučajno

Danas 23.09.2020
Nosilac izborne liste „Za budućnost Crne Gore“ Zdravko Krivokapić potvrdio je za Pobjedu da je snimak, na kojem se vidi da je bio u kući Milete Pavićevića na Draču kada je dočekan srpski nacionalista i osuđeni terorista Nikola Kavaja… »
Krivokapić: Snimak autentičan, u toj kući na Draču sam bio slučajno

Krivokapić: Snimak autentičan, u toj kući na Draču sam bio slučajno

N1 Info 23.09.2020
Nosilac izborne liste "Za budućnost Crne Gore" Zdravko Krivokapić potvrdio je za Pobjedu da je snimak, na kojem se vidi da je bio u kući Milete Pavićevića na Draču kada je dočekan srpski nacionalista i osuđeni terorista Nikola Kavaja, autentičan… »

Vesti dana »