Povezane vesti

Vrištala, razbijala, pa postala hit: Ljupka i zvanično najpopularnija pevačica – pljušte pregledi, pljušti i lova!

Vrištala, razbijala, pa postala hit: Ljupka i zvanično najpopularnija pevačica – pljušte pregledi, pljušti i lova!

Mondo 23.09.2020
Do juče žrtva preljubnika, sada najpopularnija pevačica! Do juče žrtva preljubnika, sada najpopularnija pevačica! O pevačici Ljupki Stević već nedelju dana bruji čitava Srbija, pa i region, nakon što je oženjenom generalu policije Dragiši… »
Što veća blamaža to veći profit: Ljupka Stević tražena posle skandala koji je napravila

Što veća blamaža to veći profit: Ljupka Stević tražena posle skandala koji je napravila

Blic 23.09.2020
Pevačica Ljupka Stević prošlog četvrtka zaprepastila je javnost kada su na društvenim mrežma osvanuli snimci na kojima demolira automobile u vlasništvu generala Dragiše Simića, inače njenog dugogodišnjeg partnera, a sada joj je to, kako navode… »
Što veći skandal to veći profit! Ljupka tražena posle blamaže! Sad joj tezge nude klubovi i ne pitaju kolika je cena

Što veći skandal to veći profit! Ljupka tražena posle blamaže! Sad joj tezge nude klubovi i ne pitaju kolika je cena

Kurir 23.09.2020
Ljupka Stević profitirala je od skandala koji je napravila prošle nedelje kad je oženjenom generalu policije Dragiši Simiću, s kojim je bila u vezi deset godina, razbila dva automobila u naletu ljubomore. Kako saznajemo, ona je trenutno najtraženija… »
Kakve veze ima što je oženjen: Ljupka progovorila o generalu Simiću, pa šokirala - sve bih ponovo uradila

Kakve veze ima što je oženjen: Ljupka progovorila o generalu Simiću, pa šokirala - sve bih ponovo uradila

Večernje novosti 23.09.2020
PEVAČICA Ljupka Stević koja je šokirala javnost kada je nedavno generalu Dragiši Simiću razbila dva automobila, ali i pocebala usnu, istakla je da bi sve uradila isto. - Baš sam sinoć prvi put pogledala neke svoje izjave i jako sam se loše… »
A šta ćemo sa četvoro dece?! Je li simke otac samo na papiru? Ljupka: Nije mi smetalo, Simke je oženjen samo na papiru!

A šta ćemo sa četvoro dece?! Je li simke otac samo na papiru? Ljupka: Nije mi smetalo, Simke je oženjen samo na papiru!

Kurir 23.09.2020
Ljupka Stević, koja je svoj bivšem dečku oženjenom policijskom generalu Dragiši Simiću razbila kola, ali i pocebala usnu, kaže da bi, kada bi mogla, sve uradila isto. - Ne bih govorila o njemu, već o nama. Ne znam šta bih rekla, on je oženjen… »
Simić ide u zaborav! Generalov dvojnik daje sve za ljupku "Lomi, al' budi moja! Ženo mog života!"

Simić ide u zaborav! Generalov dvojnik daje sve za ljupku "Lomi, al' budi moja! Ženo mog života!"

Blic 22.09.2020
Ljupka Stević je dugi niz godina bila ljubavnica generalu policije Dragiši Simiću, kog je prošle nedelje udarila, pa mu je razbila dva automobila kada je saznala da se viđa sa, kako je rekla za medije, tri maloletnice. Sada je Ljupka dobila novog… »

Vesti dana »