Povezane vesti
Kinez zaustavljen sa lažnim psr testom: Vraćen sa granice BiH
Večernje novosti 23.09.2020
POLICAJCI Jedinice granične policije Bijeljina nisu dozvolili ulazak državljaninu Narodne Republike Kine, nakon što je prilikom graničnih provera predočio potvrdu pi-si-ar testa na korona virus za koju se sumnja da je falsifikovan, rečeno je u GP… »
Kontolisan na rači: Kinez hteo u BiH sa falsifikovanim testom na koronu
Blic 23.09.2020
Službenici Jedinice granične policije Bijeljina nisu dozvolili ulazak državljaninu Kine u BiH, nakon što je prilikom graničnih provera predao potvrdu PCR testa za koju se sumnja da je falsifikovana. Kontrolisan je na graničnom prelazu Rača, a po… »
Državljaninu Kine onemogućen ulazak u BiH zbog sumnjive potvrde PCR testa
N1 Info 23.09.2020
Službenici Jedinice granične policije Bijeljina nisu dozvolili ulazak u Bosnu i Hercegovinu državljaninu Kine, nakon što je prilikom graničnih provera pokazao potvrdu PCR testa na kovid-19, za koju se sumnja da je falsifikovana. Kontrolisan je na… »
Vesti dana »
Ugašen požar u tc "Ušće": Vrši se provera komletnog objekta, oglasio se MUP: Nema povređenih
Blic pre 5 satijoš 3 povezane
Portparolka Bele kuće o "beskorisnom trošenju": USAID Srbiji dao milion i po dolara za programe DEI
Glas Amerike pre 2 satajoš 2 povezane
Tramp odložio uvođenje carina i prema Kanadi, na snazi ostaju samo one prema Kini
Danas pre 3 satajoš 1 povezana