Povezane vesti

Dritan Abazović u 60 sekundi objasnio šta je posao političara i aplaudiramo mu

Dritan Abazović u 60 sekundi objasnio šta je posao političara i aplaudiramo mu

Noizz 23.09.2020
Odgovor Dritana Abazovića, lidera koalicije "Crno na bijelo" koja je deo nove većine u crnogorskom parlamentu, postao je viralan na Tviteru zbog kratkih i ubitačnih 60 sekundi istine koju je izgovorio. Abazović je rekao da bez obzira na to da li je u… »
Dritan odgovorio kritičarima: Sa zadovoljstvom sam bio pod Ostrogom - možda ste vi navikli na Splendid!

Dritan odgovorio kritičarima: Sa zadovoljstvom sam bio pod Ostrogom - možda ste vi navikli na Splendid!

Večernje novosti 23.09.2020
DRITAN Abazović, lider koalicije "Crno na bijelo" koja je deo nove većine u crnogorskom parlamentu, odgovorio je na prozivke o jučerašnjem dogovoru ističući da je sa velikim zadovoljstvom prisustvovao sastanku pod Ostrogom na kojem su bili i… »
Abazović o sastanku kod Ostroga: I manastir i katedrala i džamija su moja mesta

Abazović o sastanku kod Ostroga: I manastir i katedrala i džamija su moja mesta

RTS 23.09.2020
Lider koalicije "Crno na bijelo" Dritan Abazović rekao je da je na sastanku pod Ostrogom u utorak prisustvovao "sa velikim zadovoljstvom". Dritan Abazović, povodom sastanka mitropolita crnogorsko-primorskog Amfilohija i nosilaca lista i političkih… »
Dritan jasno odgovorio na prozivke: Sa zadovoljstvom sam bio pod Ostrogom! Možda ste vi navikli na dogovore u Splendidu!

Dritan jasno odgovorio na prozivke: Sa zadovoljstvom sam bio pod Ostrogom! Možda ste vi navikli na dogovore u Splendidu!

Kurir 23.09.2020
Dritan Abazović, lider koalicije Crno na bijelo koja je deo nove većine u crnogorskom parlamentu, odgovorio je na prozivke o jučerašnjem dogovoru ističući da je sa velikim zadovoljstvom prisustvovao sastanku pod Ostrogom na kojem su bili i… »
Abazović: Sa velikim zadovoljstvom sam bio pod Ostrogom

Abazović: Sa velikim zadovoljstvom sam bio pod Ostrogom

RTV 23.09.2020
PODGORICA - Lider jedne od tri pobedničke koalicije izbora u Crnoj Gori, "Crno na bijelo", Dritan Abazović izjavio je u parlamentu da je sa velikim zadovoljstvom prisustvovao sastanku pod Ostrogom na kojem su bili i mitropolit Amfilohije i vladika… »
Bog je pomogao mojoj koaliciji: Dritan Abazović o sastanku na Ostrogu - nemam problem da pričam sa mitropolitom

Bog je pomogao mojoj koaliciji: Dritan Abazović o sastanku na Ostrogu - nemam problem da pričam sa mitropolitom

Večernje novosti 23.09.2020
DRITAN Abazović, lider platforme Crno na bijelo, kazao je da novim akterima vlasti treba puno mudrosti. - Mi više nismo odgovorni samo prema našim biračima, nego i svim građanima Crne Gore. Dobro smo počeli. Mi nikakvih zahteva za novu vladu nemamo… »

Vesti dana »