Povezane vesti

"Majka mi je presrećna": Džon Jovanović: Ovo je prilika koja se dešava jednom, a prve korake DFC u Srbiji već smo…

"Majka mi je presrećna": Džon Jovanović: Ovo je prilika koja se dešava jednom, a prve korake DFC u Srbiji već smo…

Blic 24.09.2020
Direktor kancelarije DFC-a u Beogradu Džon Jovanović, za koga kažu da je glavni čovek predsednika SAD Donalda Trampa za Balkan, rekao je za RTS da će mu više od srpskog porekla u realizaciji projekata u regionu pomoći iskustvo u poslovanju… »
Džon Jovanović: Počinje nova era u odnosima Srbije i SAD

Džon Jovanović: Počinje nova era u odnosima Srbije i SAD

Danas 23.09.2020
Direktor novootvorene beogradske kancelarije Finansijske korporacije SAD za medjunarodni razvoj (DFC) Džon Jovanović izjavio je večeras da će uspeh meriti po broju otvorenih radnih mesta, prvo u Srbiji i na Kosovu, a uskoro i u drugim delovima… »
Džon Jovanović o projektima u Srbiji i regionu: Uspeh ćemo meriti po tome koliko novih radnih mesta bude otvoreno

Džon Jovanović o projektima u Srbiji i regionu: Uspeh ćemo meriti po tome koliko novih radnih mesta bude otvoreno

Blic 23.09.2020
Mislim da će mi srpsko poreklo pomoći poznavanje kulture i jezika regiona, ali nadam se i da će mi moje stručno iskustvo u poslovanju, pogotovo u finansijama u Americi, pomoći da se pridružim istorijskom projketu DFC u regionu - rekao je Džon… »

Vesti dana »