Povezane vesti

Deo Novog naselja i Petrovaradina zbog havarije bez vode

Deo Novog naselja i Petrovaradina zbog havarije bez vode

Dnevnik 24.09.2020
Zbog radova na sanaciji havarije bez vode će do 14 sati biti Ulica Seljačkih buna i deo Ulice Dušana Danilovića (od Ulice Bate Brkića do Bulevara kneza Miloša). Zbog radova na sanaciji havarije bez vode će do 14 sati biti Ulica Božidara Adžije i… »
Veternik i Futog bez vode do 16 časova zbog havarije

Veternik i Futog bez vode do 16 časova zbog havarije

Dnevnik 24.09.2020
Zbog radova na sanaciji havarije bez vode će do 16 sati biti Veternik i Futog. Postoji mogućnost da će u toku radova, ukoliko za tim bude potrebe, blokada vodovodne mreže biti produžena i proširena.… »
Veternik i Futog bez vode zbog havarije

Veternik i Futog bez vode zbog havarije

Moj Novi Sad 24.09.2020
Zbog radova na sanaciji havarije, bez vode će danas do 16 sati biti celo naseljena mesta Veternik i Futog. Postoji mogućnost da će u toku radova, ukoliko za tim bude potrebe, blokada vodovodne mreže biti produžena i proširena.… »
Bez vode ceo Veternik do 16 časova

Bez vode ceo Veternik do 16 časova

RTV 24.09.2020
NOVI SAD - Zbog radova na sanaciji havarije bez vode će do 16 sati ostati ceo Veternik. Postoji mogućnost da će u toku radova, ukoliko za tim bude potrebe, blokada vodovodne mreže biti produžena i proširena, obaveštavaju iz JKP "Vodovod i… »
Delovi Veternika i Budisave u petak šest sati bez vode

Delovi Veternika i Budisave u petak šest sati bez vode

Moj Novi Sad 24.09.2020
Zbog planiranih radova na vodovodnoj mreži, bez vode će u petak, 24. septembra, od 8 do 14 sati biti ulice Kralja Aleksandra, Školska, Braće Tokin, Omladinska i sve ulice u tom kvartu u Veterniku. Cisterna sa pijaćom vodom će biti postavljena u… »
Deo Petrovaradina bez vode zbog havarije

Deo Petrovaradina bez vode zbog havarije

Moj Novi Sad 24.09.2020
Zbog radova na sanaciji havarije, bez vode će danas do 14 sati biti Ulica Božidara Adžije i okolne ulice u Petrovaradinu. Postoji mogućnost da će u toku radova, ukoliko za tim bude potrebe, blokada vodovodne mreže biti produžena i proširena.… »
Deo Novog naselja bez vode zbog havarije

Deo Novog naselja bez vode zbog havarije

Moj Novi Sad 24.09.2020
Zbog radova na sanaciji havarije, bez vode će danas do 14 sati biti Ulica Seljačkih buna i deo Ulice Dušana Danilovića (od Ulice Bate Brkića do Bulevara kneza Miloša). Postoji mogućnost da će u toku radova, ukoliko za tim bude potrebe, blokada… »

Vesti dana »