Povezane vesti

Jagodina: Pas ujeo sedmoro ljudi

Jagodina: Pas ujeo sedmoro ljudi

Pressek 24.09.2020
Policija u Jagodini, po nalogu nadležnog tužilaštva u ovom gradu, podneće krivičnu prijavu protiv žene (77) godina iz Jagodine, čiji je pas izašao iz dvorišta i ujeo sedam osoba, kojima je ukazana lekarska pomoć, saopštila je Policijska uprava… »
Vlasnica psa koji je izujedao sedmoro u jagodini: Žao mi je zbog svega, mog Medu će uspavati a najbolji mi je prijatelj

Vlasnica psa koji je izujedao sedmoro u jagodini: Žao mi je zbog svega, mog Medu će uspavati a najbolji mi je prijatelj

Kurir 24.09.2020
Protiv Jagodinke Milene Doborosavljević (87) biće podneta krivična prijava zbog izazivanja opšte opasnosti nakon što je njen pas izujedao sedmoro prolaznika. Reč je, naime, o njenom psu mešancu Medi koji je izašao iz dvorišta vlasnice i napao… »
Ujeo me je kroz trenerku, pa razjareno povređivao dalje: Ispovest Jagodinaca, koje je napao mešanac Meda

Ujeo me je kroz trenerku, pa razjareno povređivao dalje: Ispovest Jagodinaca, koje je napao mešanac Meda

Večernje novosti 24.09.2020
CRNO-beli pas Meda, mešanac ptičara, vlasnice Milene Dobrosavljević (87), iz Jagodine, u utorak oko 20 sati ujeo je sedmoro ljudi. Na teren su odmah izašli zaposleni u ZOO higijenskoj službi JP "Standard" i policija. Miodrag Dekić, rukovodilac… »

Vesti dana »