Povezane vesti

Sve su mu uzeli jer je Srbin: Legendarni fudbaler dve decenije vodi borbu na sudu!

Sve su mu uzeli jer je Srbin: Legendarni fudbaler dve decenije vodi borbu na sudu!

Mondo 24.09.2020
Potresna ispovest nekadašnjeg fudbalera kluba iz Mostara. Potresna ispovest nekadašnjeg fudbalera kluba iz Mostara. U nekadašnjoj Jugoslaviji, Velež je bio jedan od najvećih klubova. Momci iz Mostara su često znali da namuče one najbolje, imali su… »
"To je zato što sam: Srbin!" Drama čuvenog fudbalera: Divila mu se cela Jugoslavija, a sada su mu u Mostaru oduzeli krov nad…

"To je zato što sam: Srbin!" Drama čuvenog fudbalera: Divila mu se cela Jugoslavija, a sada su mu u Mostaru oduzeli krov nad…

Sportal blic 24.09.2020
Legendarni fudbaler Veleža Vladimir Pecelj i rekorder po broju nastupa za taj klub, sa 425 odigranih utakmica, prolazi kroz teško životno razdoblje. Ovaj 73-godišnja trenutno živi u Trebinju i tvrdi da mu je imovina u Mostaru oteta zato što je… »
Životna drama poznatog fudbalera: Legendi Veleža oduzeli stan zato što je Srbin

Životna drama poznatog fudbalera: Legendi Veleža oduzeli stan zato što je Srbin

Večernje novosti 24.09.2020
LEGENDARNI fudbaler Veleža Vladimir Pecelj i rekorder po broju nastupa za taj klub, sa 425 odigranih utakmica, prolazi kroz teško životno razdoblje. Trenutno živi u Trebinju i tvrdi da mu je imovina u Mostaru oteta zato što je Srbin - Razočaran sam… »

Vesti dana »