Povezane vesti

Naprednjaci će poludeti: "Krivokapiću, ova slika je odgovor o odnosu Vučića i Mila"

Naprednjaci će poludeti: "Krivokapiću, ova slika je odgovor o odnosu Vučića i Mila"

Pravda 24.09.2020
"Besna reakcija predsednika SNS na komentar mandatara za sastav nove Vlade Crne Gore prof. dr Zdravka Krivokapića da Milo Đukanović i Aleksandar Vučić imaju određene političke i poslovne kombinacije najbolji je dokaz tome da tu ima nešto. A… »
Boško pisao o Milu i Vučiću, Vladanka odgovorila: “Gnjidice”

Boško pisao o Milu i Vučiću, Vladanka odgovorila: “Gnjidice”

Nova 24.09.2020
Nova "detonacija" Vladanke Malović, šefice informativne službe SNS: na tvit Boška Obradovića, lidera Dveri, o navodnim vezama Aleksandra Vučića i Mila Đukanovića, Malović je imala žestok odgovor. “Dragi Boškić, u narodu poznat kao tajkunska… »
Vučić: Sa Milom Đukanovićem nikada nisam imao nikakve poslovne aranžmane, ne poznajem Bečića, Krivokapića i Abazovića

Vučić: Sa Milom Đukanovićem nikada nisam imao nikakve poslovne aranžmane, ne poznajem Bečića, Krivokapića i Abazovića

Večernje novosti 24.09.2020
ZA mene je najsmešnije to što me poslednjih dana optužuje Milo Đukanović da sam ga srušio, a danas su naši novu floskulu da sam hteo da ga oslabim, ali ne da ga srušim, kaže predsednik Srbije Aleksandar Vučić. - Ne znam ni šta bih rekao… »
Vučić: Krivokapić da prizna da je lagao ili da donese dokaze

Vučić: Krivokapić da prizna da je lagao ili da donese dokaze

Sputnik 24.09.2020
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić pozvao je danas Zdravka Krivokapića da nas upozna što pre o svim elementima navodne saradnje Vučića i predsednika Crne Gore Mila Đukanovića. "Posebno u poslovnim varijantama. I ja sam siguran da će on ili reći… »
Vučić hteo slabljenje, a ne svrgavanje Đukanovića

Vučić hteo slabljenje, a ne svrgavanje Đukanovića

Danas 24.09.2020
Šta otkriva izjava Zdravka Krivokapića o bliskosti predsednika Srbije i Crne Gore, prema sagovornicima Danasa iz Podgorice i Beograda Aleksandar Vučić je u Crnoj Gori igrao na dve stolice, jednim delom pomažući prosrpsku opoziciju, ali drugim delom… »
Evo zašto Vučić još uvek nije čestitao pobedu novim vlastima u Crnoj Gori

Evo zašto Vučić još uvek nije čestitao pobedu novim vlastima u Crnoj Gori

Pravda 24.09.2020
- Iako je zvanično formirana nova vladajuća većina u Crnoj Gori koja je posle trideset godina sa vlasti sklonila Mila Đukanovića iz Beograda još uvek nema zvanične čestitke niti ponude za saradnju novim vlastima. Skandalozno je da je u svim… »
Vučić: Ne poslujem sa Đukanovićem

Vučić: Ne poslujem sa Đukanovićem

Slobodna Evropa 24.09.2020
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je 24. septembra da sa Milom Đukanovićem, predsednikom Crne Gore, nikada nije imao poslovne aranžmane. Odgovarajući na novinarska pitanja o navodnim tvrdnjama Zdravka Krivokapića, mandatara za sastav nove… »
Vućić: Nikad nisam imao poslovne aranžmane sa Đukanovićem, Krivokapić da iznese dokaze

Vućić: Nikad nisam imao poslovne aranžmane sa Đukanovićem, Krivokapić da iznese dokaze

Beta 24.09.2020
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da sa predsednikom Crne Gore Milom Djukanovićem nikada nije imao poslovne aranžmane kako je navodno tvrdio mandatar za sastav nove crnogorske vlade Zdravko Krivokapić. Vučić je zamolio… »
„Krivokapić da prizna da je lagao ili da donese dokaze“

„Krivokapić da prizna da je lagao ili da donese dokaze“

Vesti online 24.09.2020
Predsednik Srbije odgovorio na kritike koje su na njegov račun stigle iz Crne Gore. Najsmešnije mi je što me je Đukanović optužio da sam ga srušio, a sada me napadaju njegovi protivnici.. sada imamo novu floskulu i da sam hteo da ga oslabim. Sve to… »
Vučić: Đukanović jedva zna gde je Beograd na vodi

Vučić: Đukanović jedva zna gde je Beograd na vodi

Nova 24.09.2020
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da je za njega najsmešnije to što ga je u poslednjih 15 do 20 dana optužio Milo Đukanović da ga je srušio, njegovi protivnici da mu je pomogao, a danas su, kako je naveo, pronašli floskulu da je hteo… »
Slobodari: Beograd hitno da pozdravi i podrži novu vlast u Crnoj Gori

Slobodari: Beograd hitno da pozdravi i podrži novu vlast u Crnoj Gori

Danas 24.09.2020
Narodni slobodarski pokret pozvao je danas zvanični Beograd da pod hitno podrži i pozdravi formiranje nove vlasti u Crnoj Gori. „Iako je zvanično formirana nova vladajuća većina u Crnoj Gori, koja je posle 30 godina sa vlasti sklonila Mila… »

Vesti dana »