Povezane vesti

Mali: Izbegli smo najcrnji scenario, budžet stabilan

Mali: Izbegli smo najcrnji scenario, budžet stabilan

Politika 24.09.2020
Izborili smo se sa najtežim posledicama kovida 19 i izbegli najcrnji scenario, izjavio je danas ministar finansija Siniša Mali i poručio da je budžet stabilan, kao i markoekonomska situacija. „Čekamo kraj godine i siguran sam da ćemo i dalje imati… »
Za program Moja prva plata prijavilo se 5.636 poslodavaca

Za program Moja prva plata prijavilo se 5.636 poslodavaca

RTS 24.09.2020
Poslodavci zainteresovani za državni program "Moja prva plata" imaju još sutra rok da se prijave, a ministar finansija Siniša Mali i predsednik PKS Marko Čadež obišli su firmu "Visaris" koja se uključila u taj program i oglasila 11 pozicija za… »
Više od 13.000 radnih mesta spremno za mlade u okviru programa „Moja prva plata“

Više od 13.000 radnih mesta spremno za mlade u okviru programa „Moja prva plata“

Vesti online 24.09.2020
Za program “Moja prva plata” ukupno je apliciralo 5.636 poslodavaca koji su oglasili 8.400 pozicija za 13.500 mesta za mlade bez radnog iskustva, istakli su predsednik Privredne komore Srbije, Marko Čadež i ministar finansija Siniša Mali i pozvali… »
Ministar Mali zadovoljan odzivom privrednika na projekat "Moja prva plata"

Ministar Mali zadovoljan odzivom privrednika na projekat "Moja prva plata"

N1 Info 24.09.2020
Ministar finansija Siniša Mali izjavio je da je veoma zadovoljan odzivom privrednika na projekat "Moja prva plata", jer je do sada ponuđeno 13.500 radnih mesta, na 8.500 pozicija. Mali je naveo da 1. oktobra počinje prijava mladih za pozicije koje su… »
Mali obišao VISARIS: Podsetio kompanije da je sutra poslednji dan za prijavu

Mali obišao VISARIS: Podsetio kompanije da je sutra poslednji dan za prijavu

Večernje novosti 24.09.2020
Ministar finansija Siniša Mali obišao je danas kompaniju VISARIS koja proizvodi rendgene. - Danas sam sa predsednikom Privredne komore Srbije Markom Čadežom obišao kompaniju VISARIS, koja godinama proizvodi savremene rendgene. To je jedna od 5.636… »
Mali: Veoma sam zadovoljan odzivom privrednika na projekat „Moja prva plata”

Mali: Veoma sam zadovoljan odzivom privrednika na projekat „Moja prva plata”

Danas 24.09.2020
Ministar finansija Siniša Mali izjavio je da je veoma zadovoljan odzivom privrednika na projekat „Moja prva plata”, jer je do sada ponuđeno 13.500 radnih mesta, na 8.500 pozicija. Mali je naveo da 1. oktobra počinje prijava mladih za pozicije koje… »
Siniša Mali: Za program Moja prva plata prijavilo se 5.636 poslodavaca

Siniša Mali: Za program Moja prva plata prijavilo se 5.636 poslodavaca

Večernje novosti 24.09.2020
POSLODAVCI zainteresovani za državni program "Moja prva plata" imaju još sutra rok da se prijave. Ministar finansija Siniša Mali i predsednik PKS Marko Čadež obišli su firmu Visaris koja se uključila u taj program i oglasila 11 pozicija za obuku… »

Vesti dana »