Povezane vesti

Putin predložen za Nobelovu nagradu za mir

Putin predložen za Nobelovu nagradu za mir

Telegraf 24.09.2020
Ovo je treći put da je Putin nominova za Nobelovu nagradu za mir. Ruski pisac Sergej Komkov saopštio je da je predložio predsedika Rusije Vladimira Putina za Nobelovu nagradu za mir 2021. godine. - Proces nakon podnošenja moje prijave Nobelovom… »
I Putin nominovan za Nobelovu nagradu za mir

I Putin nominovan za Nobelovu nagradu za mir

Nova 24.09.2020
Ruski pisac Sergej Komkov saopštio je da je predložio predsedika Rusije Vladimira Putina za Nobelovu nagradu za mir 2021. godine. Tu vest potvrdio je danas Kremlj. The Hill piše pozivajući se na rusku novinsku agenciju TASS, da je Putina nominovao… »
Rusija na nogama! Putin predložen za Nobelovu nagradu za mir!

Rusija na nogama! Putin predložen za Nobelovu nagradu za mir!

Pravda 24.09.2020
Ruski pisac Sergej Komkov saopštio je da je predložio predsedika Rusije Vladimira Putina za Nobelovu nagradu za mir 2021. godine. - Proces nakon podnošenja moje prijave Nobelovom komitetu već je započeo! I niko ga ne može zaustaviti - napisao je… »
Peskov: Putina je za Nobelovu nagradu na mir nominovao pisac Komkov a ne Kremlj

Peskov: Putina je za Nobelovu nagradu na mir nominovao pisac Komkov a ne Kremlj

Novi magazin 24.09.2020
Ruskog predsednika Vladimira Putina za Nobelovu nagradu za mir kandidovao je književnik Sergej Komkov a ne Kremlj, izjavio je danas portparol Kremlja Dmitrij Peskov. "Svi znate da su za ovu nagradu nominovani potpuno različiti ljudi, ovo je inicijativa… »
Putina za Nobelovu nagradu za mir predložio pisac Komkov

Putina za Nobelovu nagradu za mir predložio pisac Komkov

RTV 24.09.2020
MOSKVA - Ruski pisac Sergej Komkov objavio je danas da je predložio predsedika Rusije Vladimira Putina za Nobelovu nagradu za mir za 2021. godinu. "Proces nakon podnošenja moje prijave Nobelovom komitetu već je započeo! I niko ne može da ga… »
Putin predložen za Nobelovu nagradu za mir

Putin predložen za Nobelovu nagradu za mir

N1 Info 24.09.2020
Ruski pisac Sergej Komkov saopštio je da je predložio predsednika Rusije Vladimira Putina za Nobelovu nagradu za mir 2021. godine. „Proces nakon podnošenja moje prijave Nobelovom komitetu već je započeo! I niko ga ne može zaustaviti“, napisao… »
Putin nominovan za Nobelovu nagradu za mir

Putin nominovan za Nobelovu nagradu za mir

RTS 24.09.2020
Ruski pisac Sergej Komkov predložio je predsedika Rusije Vladimira Putina za Nobelovu nagradu za mir 2021. godine. Sergej Komkov rekao je novinarima da je nominaciju poslao 9. septembra i da mu je dan kasnije to Nobelov komitet u Oslu i potvrdio. Kremlj… »
Putinu nobelova nagrada za mir? Ovo nije prvi put da je ruski predsednik u igri za prestižnu nagradu

Putinu nobelova nagrada za mir? Ovo nije prvi put da je ruski predsednik u igri za prestižnu nagradu

Mondo 24.09.2020
Ruski pisac Sergej Komkov predložio je Vladimira Putina za Nobelovu nagradu za mir. Ruski pisac Sergej Komkov predložio je Vladimira Putina za Nobelovu nagradu za mir. Ruski pisac Sergej Komkov objavio je danas da je predložio predsedika Rusije… »

Vesti dana »