Povezane vesti

Uhvatio me za kosu i vukao hodnikom dok je izgovarao pretnje: Saslušana devojka koja je optužila Miladina Kovačevića!

Uhvatio me za kosu i vukao hodnikom dok je izgovarao pretnje: Saslušana devojka koja je optužila Miladina Kovačevića!

Mondo 24.09.2020
Povodom krivične prijave podnete protiv Miladina Kovačevića zbog krivičnog dela Zlostavljanje i mučenje i krivičnog dela Ugrožavanje sigurnosti u prostorijama Prvog osnovnog javnog tužilaštva u Beogradu ispitana je oštećena Tina T. i svedokinja… »
Vukao me za kosu i otvorenom šakom lupao šamare: Ovo je Tinin iskaz sa saslušanja! Pridružuje se krivičnom gonjenju…

Vukao me za kosu i otvorenom šakom lupao šamare: Ovo je Tinin iskaz sa saslušanja! Pridružuje se krivičnom gonjenju…

Kurir 24.09.2020
Tina T. koja je Miladina Kovačevića prošle semice prijavila za nasilje saslušana je danas u Prvom osnovnom tužilaštvu u Beogradu u svojštvu oštećene, a nakon nje svedočila je i njena sestra Tamara, kod koje je otišla nakon svađe sa… »
Ljubavnica Miladina Kovačevića saslušana u tužilaštvu

Ljubavnica Miladina Kovačevića saslušana u tužilaštvu

Nova 24.09.2020
Tina T. koja je Miladina Kovačevića prošle semice prijavila za nasilje saslušana je danas u Prvom osnovnom tužilaštvu u Beogradu u svojštvu oštećene, a nakon nje svedočila je i njena sestra Tamara, kod koje je otišla nakon svađe sa… »
Saslušana devojka koja je prijavila Miladina Kovačevića

Saslušana devojka koja je prijavila Miladina Kovačevića

RTS 24.09.2020
T. T. koja je Miladina Kovačevića prošle semice prijavila za nasilje saslušana je u Prvom osnovnom tužilaštvu u Beogradu u svojštvu oštećene. U toku je saslušanje njene rođene sestre, kod koje je otišla nakon svađe sa Kovačevićem. Prvo… »

Vesti dana »