Povezane vesti
Bali angažuje 4.400 influensera za promociju turizma
Radio 021 24.09.2020
Indonežansko ostrvo Bali angažovaće 4.400 influensera kako bi oživeo turizam pogođen pandemijom virusa korona. Influenseri će uživati u besplatnim putovanjima po Baliju od oktobra do novembra i svoja iskustva će objavljivati na društvenim mrežama u… »
Bali angažira 4400 'influensera' u promociji nove ere turizma
Al Jazeera 24.09.2020
Influenseri će uživati u besplatnim putovanjima po Baliju od oktobra do novembra i svoja će iskustva objavljivati na društvenim mrežama. Indonezijski otok Bali angažirat će 4400 influensera kako bi oživio turizam pogođen pandemijom korona virusa… »
Vesti dana »

Vremenska prognoza za utorak, 5. avgust: Danas oblačno, mestimično sa kišom
Beta pre 6 satijoš 6 povezanih

Čeka se i do dva sata: Na ovom graničnom prelazu od jutros najveća gužva: Vozači, naoružajte se strpljenjem
Blic pre 10 minutajoš 2 povezane

UKRAJINSKA KRIZA: Pavel: Privremena okupacija dela Ukrajine prihvatljiva cena za opstanak; Kijev: Na Krimu uništen Su-30
RTV pre 40 minutajoš 1 povezana