Povezane vesti

Tamara Đurić ponovo pokazala trudnički stomak i komentarom zbunila sve: Jedva čekam da dođeš na svet, mila moja! (foto)

Tamara Đurić ponovo pokazala trudnički stomak i komentarom zbunila sve: Jedva čekam da dođeš na svet, mila moja! (foto)

Mondo 24.09.2020
Starleta ponovo zbunila sve! Starleta ponovo zbunila sve! Nakon vesti o veridbi, trudnoći i saznavanju pola bebe na jahti, Tamara Đurić je izašla u javnost i saopštila da je imala spontani pobačaj. Ipak, prema pisanju pojedinih medija, starleta je… »
Suočila se sa gubitkom bebe, a sad je bivša voditeljka pokazala trudnički stomak: "Jedva čekam da ti poželim…

Suočila se sa gubitkom bebe, a sad je bivša voditeljka pokazala trudnički stomak: "Jedva čekam da ti poželim…

Blic 24.09.2020
Starleta i nekadašnja voditeljka "Zadruge" Tamara Đurić je pre izvesnog vremena objavila vest da očekuje svoje prvo dete sa tadašnjim partnerom, a sada verenikom Nikolom. Međutim, Tamara je izgubila bebu, što je potvrdila javno. - Tačno je da sam… »
Porodila se voditeljka Slagalice: Pokazala prvu sliku iz porodilišta! Evo kog pola je beba

Porodila se voditeljka Slagalice: Pokazala prvu sliku iz porodilišta! Evo kog pola je beba

Blic 23.09.2020
Voditeljku "Slagalice" Jelenu Simić, koja je u ovom kvizu svojevremeno zamenila Kristinu Radenković, prethodnih meseci nismo mogli da vidimo na malim ekranima jer je bila u drugom stanju, a sada je sa svima podelila da se porodila i na sve donela svoje… »

Vesti dana »