Povezane vesti

Tumbaković o matiću: Probao sam da ga ubedim da je potreban, vrata su mu uvek otvorena

Tumbaković o matiću: Probao sam da ga ubedim da je potreban, vrata su mu uvek otvorena

Večernje novosti 24.09.2020
SRPSKI fudbaler Nemanja Matić šokirao je navijače u Srbiji odlukom da se povuče iz repezentacije. Igrač Mančester junajteda je ovu odluku doneo pred najvažniji meč za "orlove" - baraž za Evropsko prvenstvo protiv Norveške. Selektor Srbije… »
Tumbaković o odluci Nemanje Matića, ima li povratka?

Tumbaković o odluci Nemanje Matića, ima li povratka?

Sportske.net 24.09.2020
Selektor objasnio situaciju. Selektor Srbije Ljubiša Tumbaković danas je objavio spisak igrača na koje račune u predsetojećem baražu za EURO, kao i utakmice u Ligi nacije. Na njemu, očekivano, nema Nemanje Matića koji je nedavno saopštio da je… »
Tumbaković: Pokušao sam da ubedim Matića, vrata su mu otvorena...

Tumbaković: Pokušao sam da ubedim Matića, vrata su mu otvorena...

Mozzart sport 24.09.2020
"Ali ne vidim prostor da promeni odluku o povlačenju"... Tokom današnjeg obraćanja medijima, a nakon što je saopštio spisak igrača za utakmice sa Norveškom, Mađarskom i Turskom, Ljubiša Tumbaković pozabavio se i nekim igračima pojedinačno… »
“Obavio sam prijateljski razgovor sa Nemanjom Matićem…”

“Obavio sam prijateljski razgovor sa Nemanjom Matićem…”

Nova 24.09.2020
Ljubiša Tumbaković, selektor reprezentacije Srbije, ponovo je govorio o slučaju Nemanje Matića. Vezni fudbaler Mančester junajteda je nedavno doneo odluku da se oprosti od nacionalnog tima. Iako se činilo da je ta tema završena, ponovo je otvorena… »
Matiću su otvorena vrata, ali... Bio je isključiv, deluje da niko ne može da ga ubedi!

Matiću su otvorena vrata, ali... Bio je isključiv, deluje da niko ne može da ga ubedi!

Mondo 24.09.2020
Novi detalji o "penzionisanju" Nemanje Matića. Novi detalji o "penzionisanju" Nemanje Matića. Nemanja Matić šokirao je navijače u Srbiji odlukom da prošlog meseca završi reprezentativnu karijeru, a iako je bilo dosta nagađanja u javnosti - nismo… »

Vesti dana »