Povezane vesti

Uhapšen u ugostiteljskom objektu u NS s napunjenim pištoljem u torbici

Uhapšen u ugostiteljskom objektu u NS s napunjenim pištoljem u torbici

Moj Novi Sad 24.09.2020
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova uhapsili su N. K. (1998) iz Novog Sada, zbog postojanja osnova sumnje da je učinio krivično delo nedozvoljena proizvodnja, držanje, nošenje i promet oružja i eksplozivnih materija. Policija je u torbici… »
Dvadesetjednogodišnji Novosađanin uhapšen zbog marihuane i pištolja

Dvadesetjednogodišnji Novosađanin uhapšen zbog marihuane i pištolja

Moj Novi Sad 24.09.2020
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova uhapsili su A. M. (1999) iz Novog Sada, zbog postojanja osnova sumnje da je učinio krivična dela nedozvoljeno držanje opojnih droga i nedozvoljena proizvodnja, držanje, nošenje i promet oružja i… »
Uhapšen Beograđanin zbog pokušaja pljačke prodavnice i otmice lančića Novosađanki

Uhapšen Beograđanin zbog pokušaja pljačke prodavnice i otmice lančića Novosađanki

Moj Novi Sad 24.09.2020
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Novom Sadu uhapsili su D. B. (1998) iz Beograda, zbog postojanja osnova sumnje da je učinio krivična dela razbojništvo u pokušaju i teška krađa. Sumnja se da je juče, uz pretnju nožem, pokušao da od… »
Hapšenja u Novom Sadu zbog razbojništva, droge i oružja

Hapšenja u Novom Sadu zbog razbojništva, droge i oružja

RTV 24.09.2020
NOVI SAD - Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Novom Sadu uhapsili su D. B. (1998) iz Beograda, zbog postojanja osnova sumnje da je učinio krivična dela razbojništvo u pokušaju i teška krađa. Sumnja se da je juče, uz pretnju nožem… »
Osumnjičen za razbojničku krađu

Osumnjičen za razbojničku krađu

RTV 24.09.2020
SREMSKA MITROVICA - Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Sremskoj Mitrovici podneće krivičnu prijavu nadležnom tužilaštvu protiv devetnaestogodišnjeg mladića, zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo razbojnička… »
Pronađeni oružje i municija u Inđiji

Pronađeni oružje i municija u Inđiji

RTV 24.09.2020
INĐIJA - Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Inđiji podneće krivičnu prijavu nadležnom tužilaštvu protiv dvadesetsedmogodišnjeg muškarca, zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo nedozvoljena proizvodnja, držanje… »

Vesti dana »