Povezane vesti

Epidemiološka situacija stabilna, od danas državljani Srbije mogu na Kipar

Epidemiološka situacija stabilna, od danas državljani Srbije mogu na Kipar

RTS 24.09.2020
Od početka epidemije koronavirus je u Srbiji potvrđen kod 33.080 ljudi, a od posledica zaraze preminule su 744 osobe. Ukupno je do sada testirano 1.092.359 osoba.‬. 24. 09. 2020. 14:35 Koronavirus potvrđen kod tri osobe iz Kragujevca Od 209… »
Sastanak Ujedinjenih protiv kovida i Lončara - dogovoreni koraci, bez protesta

Sastanak Ujedinjenih protiv kovida i Lončara - dogovoreni koraci, bez protesta

N1 Info 24.09.2020
Lekari, potpisnici peticije Ujedinjeni protiv kovida, dva meseca nakon što su zatražili smenu članova Kriznog štaba, dobili su priliku da razgovaraju sa nekim od zvaničnika. Njih je danas primio ministar zdravlja, a na sastanku je dogovoreno da se… »
Lekari odustali od protesta posle sastanka sa ministrom zdravlja Srbije

Lekari odustali od protesta posle sastanka sa ministrom zdravlja Srbije

Slobodna Evropa 24.09.2020
Lekari iz udruženja Ujedinjeni protiv kovida (UPK) sastali su se u Beogradu sa ministrom zdravlja Srbije Zlatiborom Lončarom sa zahtevom da država odgovori da li su neki od članova UPK nedavno sa funkcija u zdravstvenim ustanovama smenjeni jer su… »
Lekari koji traže smenu Kriznog štaba odustali od protesta

Lekari koji traže smenu Kriznog štaba odustali od protesta

Nova 24.09.2020
Direktori su moja odgovornost i izbor, preuzeo sam da ću preuzeti dodatne mere ispitivanja, a posebno je kompleksna situacija u Novom Pazaru, izjavio je danas ministar zdravlja Zlatibor Lončar posle razgovora sa lekarima iz udruženja Ujedinjeni protiv… »
Lončar sa predstavnicima udruženja Ujedinjeni protiv kovida: Dajte konkretne predloge, ovo je zajednička borba!

Lončar sa predstavnicima udruženja Ujedinjeni protiv kovida: Dajte konkretne predloge, ovo je zajednička borba!

Kurir 24.09.2020
Ministar zdravlja Zlatibor Lončar sastao se danas sa predstavnicima udruženja "Ujedinjeni protiv kovida". Sastanak je trajao duže od sat i po, a predstavnici udruženja "Ujedinjeni protiv kovida" ocenili su ga kao kostruktivan. - Prva stavka je… »
Lončar: Direktori su moja odgovornost i izbor, posebno kompleksna situacija u Novom Pazaru

Lončar: Direktori su moja odgovornost i izbor, posebno kompleksna situacija u Novom Pazaru

Danas 24.09.2020
Direktori su moja odgovornost i izbor, preuzeo sam da ću preuzeti dodatne mere ispitivanja, a posebno je kompleksna situacija u Novom Pazaru, izjavio je danas ministar zdravlja Zlatibot Lončar posle razgovora sa lekarima iz udruženja „Ujedinjeni… »
“Da vidimo da li je neko smenjen i zbog čega…”: Lončar i “Ujedinjeni protiv kovida” na sastanku

“Da vidimo da li je neko smenjen i zbog čega…”: Lončar i “Ujedinjeni protiv kovida” na sastanku

Nedeljnik 24.09.2020
Foto: screenshot Youtube/Pink Ministar zdravlja Zlatibor Lončar sastao se danas sa predstavnicima udruženja “Ujedinjeni protiv kovida”, a posle sastanka je izjavio da je dogovoreno da se pokuša da se napravi dalja saradnja. Dr Vuk Vučić iz… »

Vesti dana »