Povezane vesti

Advokat “Ujedinjenih protiv kovida”: Tražićemo objašnjenje za spisak lekara u Leskovcu

Advokat “Ujedinjenih protiv kovida”: Tražićemo objašnjenje za spisak lekara u Leskovcu

Jugmedia 24.09.2020
U Palati Srbije danas je održan prvi sastanak predstavnika Udruženja „Ujedinjeni protiv kovida” (UPK) i ministra zdravlja Zlatibora Lončara. Ministar je, kako navode, dao obećanje da „neće biti revanšizma” prema lekarima potpisnicima… »
UPK: Lejla Ćeranić ne može da bude smenjena

UPK: Lejla Ćeranić ne može da bude smenjena

Radio sto plus 24.09.2020
Lekari okupljeni oko udruženja “ Ujedinjeni protiv kovida” istakli su danas da infektolog Lejla Ćeranić koja je imala poziciju načelnika u bolnici u Novom Pazaru ne može da bude smenjena, jer je za v.d. statuse direktora realni rok rešavanja… »
Lončar: Mahmutović je moja odgovornost, situacija u Novom Pazaru kompleksna

Lončar: Mahmutović je moja odgovornost, situacija u Novom Pazaru kompleksna

Sandžak press 24.09.2020
Direktori su moja odgovornost i izbor, preuzeo sam da ću preuzeti dodatne mjere ispitivanja, a posebno je kompleksna situacija u Novom Pazaru, izjavio je danas ministar zdravlja Zlatibor Lončar posle razgovora sa ljekarima iz udruženja Ujedinjeni… »
Lončar sa predstavnicima udruženja Ujedinjeni protiv kovida: Neće biti revanšizma prema potpisnicima

Lončar sa predstavnicima udruženja Ujedinjeni protiv kovida: Neće biti revanšizma prema potpisnicima

Telegraf 24.09.2020
- Prva stavka je pritisak na kolege zbog kojih smo ovo sve organizovali - rekao je predstavnik Udruženja Vuk Vučić. Ministar zdravlja Zlatibor Lončar sastao se danas sa predstavnicima udruženja "Ujedinjeni protiv kovida". Sastanak je trajao duže od… »

Vesti dana »