Povezane vesti

Ulično uznemiravanje u Francuskoj: Žena u Strazburu napadnuta „zato što nosi suknju“

Ulično uznemiravanje u Francuskoj: Žena u Strazburu napadnuta „zato što nosi suknju“

Radio 021 24.09.2020
Žena iz Strazbura kaže da su je u sred bela dana napala trojica muškaraca zbog toga što je nosila suknju. AFP Žena koja je napadnuta (nije na slici) kaže da je razlog uznemiravanja to što je nosila suknju Francuska policija otvorila je istragu… »
U suknji je mirno šetala gradom: Ovakav napad francuska studentkinja nije očekivala, a sve su češći!

U suknji je mirno šetala gradom: Ovakav napad francuska studentkinja nije očekivala, a sve su češći!

Kurir 24.09.2020
Francuska policija otvorila je istragu nakon što je devojka u Strazburu izvestila da su je trojica muškaraca napala na ulici jer je imala suknju. Kako prenosi BBC, 22-godišnja studentkinja, koju su francuski mediji identifikovali kao Elizabet… »
Užas u Strazburu: Napali devojku na ulici jer je nosila suknju: "Dvojica su me držala, a treći me je udario pesnicom u lice"

Užas u Strazburu: Napali devojku na ulici jer je nosila suknju: "Dvojica su me držala, a treći me je udario pesnicom u lice"

Blic 24.09.2020
Policija u francuskom gradu Strazburu pokrenula je istragu povodom prijave jedne devojke da su je, usred dana, na ulici napala tri muškarca zbog toga što je nosila suknju. Kako navodi BBC, 22-godišnja studentkinja je, pošto su joj muškarci… »

Vesti dana »