Povezane vesti

Oglasio se Ibrahimović: Korona je imala hrabrosti da me izazove, to je loša ideja

Oglasio se Ibrahimović: Korona je imala hrabrosti da me izazove, to je loša ideja

Večernje novosti 24.09.2020
ZLATAN Ibrahimović je danas testiran pozitivno na Kovid-19. Informaciju da je šveski fudbaler zaražen virusom korona objavio je Milan, ali i sam igrač. Pred meč koji će propustiti u trećem kolu kvalifikacija za Ligu Evrope protiv Bodo/Glimta na… »
Oglasio se Zlatan: Korono, ovo ti je loša ideja!

Oglasio se Zlatan: Korono, ovo ti je loša ideja!

Mondo 24.09.2020
Ibrahimović se prvi put oglasio od kada je utvrđeno da je pozitivan na kovid-19. Ibrahimović se prvi put oglasio od kada je utvrđeno da je pozitivan na kovid-19. Tek što je maestralno počeo sezonu, Zlatan Ibrahimović mora na pauzu. Švedski… »
Zlatan: Korona ima hrabrosti da me izazove, loša ideja

Zlatan: Korona ima hrabrosti da me izazove, loša ideja

Nova 24.09.2020
Zlatan Ibrahimović oglasio se prvi put nakon saznanja da je zaražen koronavirusom, zbog čega će propustiti narednih nekoliko utakmica Milana. Iskusni napadač roso-nera moraće na prinudnu pauzu i to posle fantastičnog starta u novoj sezoni Serije A… »
"Loša ideja": Zlatan se prvi put oglasio od vesti da ima koronu i poslao krajnje neobičnu poruku

"Loša ideja": Zlatan se prvi put oglasio od vesti da ima koronu i poslao krajnje neobičnu poruku

Sportal blic 24.09.2020
Znate one viceve o Čaku Norisu, ovaj fudbaler ih je pretvorio u svoj alter-ego. Nismo ni očekivali da pošalje običnu poruku jer to onda ne bi bio Zlatan. Sjajni napadač je odlučio da u četiri kratke rečenice objasni sve što se dešavalo u… »

Vesti dana »