Povezane vesti
Novosađanin uhapšen zbog marihuane i pištolja
Radio 021 24.09.2020
Novosadska policija uhapsila je A. M. (21) iz Novog Sada, zbog sumnje na nedozvoljeno držanje opojnih droga i nedozvoljenu proizvodnju, držanje, nošenje i promet oružja i eksplozivnih materija. Pretresom stana osumnjičenog, policija je pronašla oko 62,7… »
Mladić uhapšen zbog pokušaja pljačke prodavnice i otmice lančića Novosađanki
Radio 021 24.09.2020
Novosadska policija uhapsila je D. B. (22) iz Beograda, zbog sumnje na razbojništvo i tešku krađu. Sumnja se da je juče, uz pretnju nožem, pokušao da od radnice jedne prodavnice uzme novac iz kase, kao i da je 14. septembra jednoj Novosađanki na ulici… »
Novosađanin u torbici držao pištolj sa sedam metaka
Radio 021 24.09.2020
Novosadska policija uhapsila je N. K. (22) iz tog grada, zbog sumnje da je učinio krivično delo nedozvoljena proizvodnja, držanje, nošenje i promet oružja i eksplozivnih materija. Policija je u torbici osumnjičenog, u jednom ugostiteljskom objektu… »
Vesti dana »

Puštena studentkinja Filozofskog fakulteta, njenom kolegi sa ETF-a određen kućni pritvor
NIN pre 51 minutajoš 47 povezanih

Marija, Lazar i Lado još 90 dana bez slobode, produžen im kućni pritvor
Luftika pre 5 satijoš 10 povezanih