Povezane vesti

"Mnogo mi je žao što smo: Ispali!" Sejduba Suma otkrio dogovor sa Stanojevićem i razlog dva potpuno različita poluvremena…

"Mnogo mi je žao što smo: Ispali!" Sejduba Suma otkrio dogovor sa Stanojevićem i razlog dva potpuno različita poluvremena…

Sportal blic 25.09.2020
Fudbaleri Partizana završili su ovogodišnju evroodiseju porazom od Šarlroe u Belgiji sa 2:1 nakon produžetaka. Prvo poluvreme je pokazalo znatno slabiju igru Parnog valjka, ali je ulaskom sve odmah promenjeno. Suma je otkrio kako se oseća nakon kraha… »
Suma: Žao mi je, bili smo bolji od Šarlroe

Suma: Žao mi je, bili smo bolji od Šarlroe

Nova 25.09.2020
Fudbaler Partizana Sejduba Suma rekao je da su crno-beli bili bolji od Šarlroe i da mu je žao što nisu prošli u plej-of kvalifikacija za Ligu Evrope. “Mnogo mi je žao što smo ispali iz Evrope, jer smo pokazali da možemo da se nosimo sa ekipama… »
Sejduba Suma, dan posle: ''Čujem komentare, 'ne znaju ništa'?!''

Sejduba Suma, dan posle: ''Čujem komentare, 'ne znaju ništa'?!''

Sportske.net 25.09.2020
Čovek koji je probudio Partizan u drugom poluvremenu sinoć u Belgiji nije uspeo da donese potpuni preokret. Međutim, posle meča nije očekivao ovakve komentare. Koliko Sejduba znači ovoj ekipi Partizana možda je i najbolje ilustrovala sinoćnja… »
Oglasio se suma: ‘Mnogo mi je žao što smo ispali, nisam bio spreman za 90 minuta’

Oglasio se suma: ‘Mnogo mi je žao što smo ispali, nisam bio spreman za 90 minuta’

Hot sport 25.09.2020
Strelac gola za crno-bele se oglasio nakon poraza. Celom timu, kao i Sejdubi Sumi je poraz teško ‘pao’. Partizan neće igrati u Ligi Evrope ove sezone. -Mnogo mi je žao što smo ispali iz Evrope,jer smo pokazali da pre svega možemo da se nosimo sa… »
Suma: Žao mi je zbog eliminacije, pokazali smo da možemo

Suma: Žao mi je zbog eliminacije, pokazali smo da možemo

Dnevnik 25.09.2020
BEOGRAD: Žao mi je jer smo eliminisani iz Evrope, pre svega jer smo pokazali da mopžemo da pariramo ekipa kakva je Šarlroa, rekao je fudbaler Partizana Sejduba Suma. Strelac jedinog gola za crno-bele u porazu od belgijskog tima 2:1 ističe da su pre… »
Bili smo bolji, a neka odluče više da li je Šarlroa dobar ili ne: Sumu je pogodio poraz, ali i način pisanja o rivalu

Bili smo bolji, a neka odluče više da li je Šarlroa dobar ili ne: Sumu je pogodio poraz, ali i način pisanja o rivalu

Mondo 25.09.2020
"Bolje na penale da smo ispali nego ovako" "Bolje na penale da smo ispali nego ovako" Način na koji je Partizan ispao iz Evrope slomio je srce njegovim navijačima, ali i igračima. To je rekao i Sejduba Suma, koji je dodao da nije bio spreman za ceo… »
Suma: Pred meč su pričali da je Šarloa nedodirljiv, posle da nisu nešto! Ne, Partizan im je parirao!

Suma: Pred meč su pričali da je Šarloa nedodirljiv, posle da nisu nešto! Ne, Partizan im je parirao!

Večernje novosti 25.09.2020
FUDBALERI Partizana nisu uspeli da se plasiraju u plej-of kvalifikacija za Ligu Evrope. Crno-Beli su poraženi od ekipe Šarloa sa 2:1 nakon produžetaka. Jedan od najboljih pojedinaca na terenu bio je Sejduba Suma. Strelac jedinog gola je dan kasnije… »
Šta je Partizan koštalo evropske jeseni? Jedan gol iz igre za 330 minuta, stranci nisu kao prošle godine

Šta je Partizan koštalo evropske jeseni? Jedan gol iz igre za 330 minuta, stranci nisu kao prošle godine

Mondo 25.09.2020
Crno-beli sada moraju da se okrenu domaćim takmičenjima. Crno-beli sada moraju da se okrenu domaćim takmičenjima. Partizan je sa evropskim takmičenjima za ovu sezonu završio. I dok je prošle sezone Liga Evrope bila ne samo prilika da se igrači… »
Lala: Potcenili nas, pa jedva izvukli živu glavu

Lala: Potcenili nas, pa jedva izvukli živu glavu

N1 Info 25.09.2020
Trener Vojvodine Nenad Lalatović žali zbog poraza od Standarda, za koga tvrdi da je potcenjivački ušao u meč sa njegovim timom. Lale su izgubile u Liježu od favorizovanog protivnika u trećem kolu kvalifikacija za Ligu Evrope posle velike borbe i… »
Neustrašivi Lalat: ''Kao protiv Zvezde i Partizana...''

Neustrašivi Lalat: ''Kao protiv Zvezde i Partizana...''

Sportske.net 25.09.2020
Trener Vojvodine smatra da je njegov tim sinoć zaslužio više. Vojvodina je posle velike borbe sinoć položila oružje u Liježu protiv domaćeg Standarda. Eliminisana je u produžecima sa 2:1 i nije uspela da se izbori za dvoboj sa MOL Fehervarom u… »
Stanojević: Bili smo konkretniji, ali dobar tim ide dalje

Stanojević: Bili smo konkretniji, ali dobar tim ide dalje

Dnevnik 25.09.2020
ŠARLROA: Trener fudbalera Partizana Aleksandar Stanojević čestitao je ekipi Šarlroa na prolazu u plej-of kvalifikacija za Ligu Evrope. Crno-beli su sinoć eliminisani iz Evrope pošto su posle produžetaka izgubili od belgijskog tima 2:1. "Čestitam… »
Aleksandar Stanojević: Do juče je Šarloa bio ekipa koja melje sve po Belgiji, a danas..

Aleksandar Stanojević: Do juče je Šarloa bio ekipa koja melje sve po Belgiji, a danas..

Večernje novosti 24.09.2020
FUDBALERI Partizana nisu uspeli da savladaju Šarlroa u trećem kolu kvalifikacija za Ligu Evrope. Belgijski tim slavio je sa 2:1. Nakon meča trener crno-belih izašao je pred novinare. "Čestitam protivniku na prolazu. Bili smo konkretni, imali više… »
Partizan pao posle produžetaka u Belgiji, ništa od Evrope

Partizan pao posle produžetaka u Belgiji, ništa od Evrope

Danas 24.09.2020
Fudbaleri Partizana nisu uspeli da se plasiraju u plej-of kvalifikacija za Ligu Evropa, pošto su večeras u gostima posle produžetaka izgubili od ekipe Šarlroa sa 1:2. Domaći tim je poveo u desetom minutu golom Dorijana Desoleja, izjednačio je… »
"Žao mi je, ali ništa ne zameram: Igračima!" Ovo su prve reči Aleksandra Stanojevića nakon eliminacije Partizana iz…

"Žao mi je, ali ništa ne zameram: Igračima!" Ovo su prve reči Aleksandra Stanojevića nakon eliminacije Partizana iz…

Sportal blic 24.09.2020
Fudbaleri Partizana zaustavljeni su u 3. kolu kvalifikacija za Ligu Evrope, pošto su poraženi sa 2:1 od Šarlroa. Trener crno-belih Aleksandar Stanojević izneo je svoje viđenje meča i sportski čestitao rivalu na prolasku. – Čestitam protivniku na… »

Vesti dana »