Povezane vesti

Đukanović ponovio da će braniti Crnu Goru iz šume

Đukanović ponovio da će braniti Crnu Goru iz šume

Vesti online 25.09.2020
Poruku o borbi i u šumi, ako bude trebalo, poslao sam onima koji su isuviše jednostavno počeli tumačiti rezultate izbora. Ne samo u domaćoj, nego i međunarodnoj javnosti proširila se teza da je rezultatima izbora ugrožena i crnogorska država… »
Milo nema nameru da napušta fotelju Moju ostavku može da traži ko hoće, ja sam legitimno izabran predsednik i nastavljam da…

Milo nema nameru da napušta fotelju Moju ostavku može da traži ko hoće, ja sam legitimno izabran predsednik i nastavljam da…

Kurir 25.09.2020
Predsednik Crne Gore Milo Đukanović oglasio se nakon prve sednice parlamenta u novom sazivu i pojasnio da su ga "ranije preuzete obaveze" sprečile da joj pristutvuje, ali i da nema nameru da podnosi ostavku. "To je ipak samo jedno protokolarno pitanje… »
Đukanović: Razgovarao sam s Vučićem pred izbore...

Đukanović: Razgovarao sam s Vučićem pred izbore...

RTV 25.09.2020
ZAGREB - Crnogorski predsednik Milo Đukanović izjavio je da je predsedniku Srbije uoči izbora rekao da je Srbija davala logistiku velikosrpskom nacionalizmu "prema Crnoj Gori" i da je Vučićev odgovor, kako on kaže, bio "zaogrnut" brigom za prava… »
Đukanović ponovio da će braniti Crnu Goru iz šume

Đukanović ponovio da će braniti Crnu Goru iz šume

Sputnik 25.09.2020
Poruku o borbi i u šumi, ako bude trebalo, poslao sam onima koji su isuviše jednostavno počeli tumačiti rezultate izbora. Ne samo u domaćoj, nego i međunarodnoj javnosti proširila se teza da je rezultatima izbora ugrožena i crnogorska država… »
Đukanović otkrio da li će podneti ostavku, pa napljuvao Srbe: Svi su se mešali oko Crne Gore!

Đukanović otkrio da li će podneti ostavku, pa napljuvao Srbe: Svi su se mešali oko Crne Gore!

Alo 25.09.2020
"Gotovo da nema zvaničnika Srbije koji se poslednjih godinu dana nije direktno i brutalno umešao u politički život Crne Gore". Novinari hrvatskog Jutarnjeg lista razgovarali su s Milom Đukanovićem dan nakon konstitutivne sednice Skupštine Crne… »

Vesti dana »