Povezane vesti

Američki izbori zanimaju ceo svet: Orban otkrio "plan A" SAD, sada je sve još interesantnije!

Američki izbori zanimaju ceo svet: Orban otkrio "plan A" SAD, sada je sve još interesantnije!

Pravda 25.09.2020
Mađarski premijer Viktor Orban izjavio je danas da je uveren da će američki predsednik Donald Tramp osvojiti novi mandat na izborima u novembru i poručio da nije pravio planove ni za kakav drugi ishod. - Jedini razlog zbog kojeg sedim ovde nakon što… »
Orban više nego siguran u trampovu pobedu: Nisam pravio planove ni za kakav drugi ishod

Orban više nego siguran u trampovu pobedu: Nisam pravio planove ni za kakav drugi ishod

Kurir 25.09.2020
Mađarski premijer Viktor Orban izjavio je danas da je uveren da će američki predsednik Donald Tramp osvojiti novi mandat na izborima u novembru i poručio da nije pravio planove ni za kakav drugi ishod. "Jedini razlog zbog kojeg sedim ovde nakon što… »
Orban: Moja računica je dobra, Tramp će pobediti na izborima

Orban: Moja računica je dobra, Tramp će pobediti na izborima

Nova 25.09.2020
Mađarski premijer Viktor Orban izjavio je danas da je uveren u pobedu Donalda Trampa na američkim predsedničkim izborima u novembru i dodao da nema plan B ako ishod bude drugačiji. “Jedini razlog zbog kog sedim ovde nakon što sam u politici proveo… »

Vesti dana »