Povezane vesti
NBS: Telekom emitovao obveznice u u iznosu od 23,5 milijardi dinara
N1 Info 25.09.2020
Kompanija Telekom Srbija emitovala je danas svoje prve korporativne obveznice u iznosu od 23,5 milijardi dinara, u skladu sa odlukom Skupštine akcionara, objavila je Narodna banka Srbije. Obveznice su emitovane sa rokom dospeća do pet godina, po kamatnoj… »
NBS: Telekom uspešno emitovao korporativne obveznice
Dnevnik 25.09.2020
BEOGRAD: Kompanija Telekom Srbija uspešno je emitovala svoje prve korporativne obveznice u iznosu od 23,5 milijardi dinara, saopštila je Narodna banka Srbije. Kako se navodi, Telekom je to učinio u skladu sa Odlukom Skupštine akcionara donetom 15… »
Narodna banka Srbije: Telekom emitovao svoje prve obveznice
Nova 25.09.2020
"Telekom Srbija" emitovao je svoje prve korporativne obveznice, saopštila je Narodna banka Srbije. Reč je o zaduženju kompanije od 23,5 milijardi dinara. Rok dospeća ovih hartija od vrednosti je pet godina, po kamatnoj stopi koja trenutno iznosi 3,97… »
Vesti dana »
Vremenska prognoza za utorak 10. februar 2026: Danas pretežno oblačno i hladnije
Beta pre 6 satijoš 6 povezanih
Nastavak iznošenja završnih reči tužilaštva na suđenju bivšim vođama tzv. OVK
RTV pre 36 minutajoš 3 povezane
(VIDEO) Saša Obradović posebno istakao jednog igrača svog tima: Ja se raspadam, mogu da zamislim kako je njima
Danas pre 6 satijoš 5 povezanih
Inspekcija ispituje da li je napravljen propust u lečenju devojčice iz Čačka koja je preminula nakon operacije krajnika
Danas pre 11 satijoš 3 povezane




