Povezane vesti

Preminuo filmski reditelj Goran Paskaljević

Preminuo filmski reditelj Goran Paskaljević

RTV 25.09.2020
BEOGRAD - Proslavljeni srpski filmski reditelj Goran Paskaljević preminuo je u 74. godini, prenela je Radio-televizija Srbije. Paskaljević je diplomirao filmsku režiju na Praškoj akademiji. Režirao je mnoge dokumentarne filmove i TV drame za… »
Trifunović dirljivo o Paskaljeviću: Zahvalan sam ti onoliko

Trifunović dirljivo o Paskaljeviću: Zahvalan sam ti onoliko

Nova 25.09.2020
Čuveni srpski reditelj i scenarista Goran Paskaljević preminuo je danas u 74. godini u Parizu. Od Paskaljevića se na društvenoj mreži Tviter dirljivim rečima oprostio glumac Sergej Trifunović. “Ko zna kako bi se uopšte odvijao moj glumački put… »
Da mi nisi dao prvu ulogu, Ko zna kako bi se odvijao moj put! Kolege i prijatelji se opraštaju od Gorana Paskaljevića

Da mi nisi dao prvu ulogu, Ko zna kako bi se odvijao moj put! Kolege i prijatelji se opraštaju od Gorana Paskaljevića

Mondo 25.09.2020
Srpski reditelj i scenarista preminuo je u 74. godini. Srpski reditelj i scenarista preminuo je u 74. godini. Goran Paskaljević, srpski reditelj i scenarista preminuo je u 74. godini u Parizu, saopštila je njegova porodica i prijatelji. Napravio je… »
Ko zna kako bi se odvijao moj put da mi ti nisi dao ulogu: Kolege i prijatelji se opraštaju od Gorana, njihove reči kidaju…

Ko zna kako bi se odvijao moj put da mi ti nisi dao ulogu: Kolege i prijatelji se opraštaju od Gorana, njihove reči kidaju…

Kurir 25.09.2020
Proslavljeni srpski reditelj i scenarista Goran Paskaljević preminuo je danas u 74. godini u Parizu, a kolege i prijatelji se na društvenim mrežama opraštaju od njega. "Ko zna kako bi se uopšte odvijao moj glumački put, da mi nisi dao moju prvu… »
Umro reditelj Goran Paskaljević

Umro reditelj Goran Paskaljević

Novi magazin 25.09.2020
Reditelj Goran Paskaljević, jedan od najznačajnijih predstavnika srpske kinematografije, umro je u 74. godini u Parizu, javili su beogradski mediji. Studirao je na čuvenoj praškoj filmskoj školi FAMU, a posle prvog igranog filma "Čuvar plaže u… »
Preminuo Goran Paskaljević

Preminuo Goran Paskaljević

Prva 25.09.2020
Srpski reditelj i scenarista Goran Paskaljević preminuo je danas, prenose mediji i novinske agencije. Goran Paskaljević diplomirao je filmsku režiju na Praškoj akademiji. Iza njega je veliki broj ostvarenja. Režirao je mnoge dokumentarne filmove i TV… »
"Varljivo leto", "Tango argentino", "Bure baruta"... Nezaboravni filmovi Gorana Paskaljevića

"Varljivo leto", "Tango argentino", "Bure baruta"... Nezaboravni filmovi Gorana Paskaljevića

Telegraf 25.09.2020
Slavni srpski reditelj, koji je preminuo 74. godini, imao je bogatu karijeru. Goran Paskaljević preminuo je u 74. godini u Parizu, potvrdili su članovi njegove porodice. Slavni srpski reditelj imao je bogatu karijeru, a brojni njegovi filmovi su ušli u… »

Vesti dana »