Povezane vesti
Obdukcija nije utvrdila tačan uzrok smrti porodilje u Nišu
Medijska kutija 25.09.2020
Zavod za sudsku medicinu u Nišu u obdukcionom nalazu Nišlijke Dragane Savić (34), koja je preminula 24. avgusta ubrzo nakon što se porodila, nije utvrdio tačan uzrok njene smrti, potvrdila je njena porodica i direktor Ginekološko-akušerske klinike(GAK) u… »
Detalji obdukcije preminule porodilje: "Nisam lekar, ali sam očekivao da će ustanoviti uzrok smrti"
Telegraf 25.09.2020
Dragana je imala tzv. HELLP sindrom. Ova bolest može da bude teška, ali smrtni ishod je veoma redak. Obdukcioni nalaz Zavoda za sudsku medicinu koji je trebao da odgovori šta je uzrok smrti Nišlijke Dragane Savić (34), preminule 24. avgusta ubrzo nakon… »
Vesti dana »
Oprez! RHMZ je upravo izdao dva hitna upozorenja! Za sat-dva stižu grmljavina, pljuskovi i grad, a na udaru su ovi delovi Srbije
Blic pre 2 satajoš 26 povezanih
Kako su Terazije u Beogradu dobile ime i zašto to nema veze sa vagom
BBC News pre 3 satajoš 31 povezana
UŽIVO Srbija ostala samo na Đokoviću i Krunić, ređaju se senzacije na Vimbldonu, Zverev preživeo dramu
Nova pre 4 minutajoš 49 povezanih




