Povezane vesti

Krivokapić: Videćemo još da li ću biti premijer

Krivokapić: Videćemo još da li ću biti premijer

Danas 26.09.2020
Kanditat za mandatara Vlade Crne Gore Zdravko Krivokapić je potvrdio je da je na sastanku pod Ostrogom jedan od lidera Demokratskog fronta rekao da pre podrške kandidaturi mora proći proveru stranačkih organa i istakao da ga to nije uvredilo i da je… »
Krivokapić: Vučiću prvi poziv za zvaničnu posetu Crnoj Gori

Krivokapić: Vučiću prvi poziv za zvaničnu posetu Crnoj Gori

Radio 021 26.09.2020
Kandidat za mandatara crnogorske Vlade Zdravko Krivokapić izjavio je da će, kada postane premijer, prvi poziv za zvaničnu posetu uputiti predsedniku Srbije, Aleksandru Vučiću. Krivokapić je za podgoričku TV A1 ponovio da kao premijer neće prvo… »
Krivokapić: Umesto izvinjenja Vučiću, pozivam rukovodstvo Srbije na saradnju (VIDEO)

Krivokapić: Umesto izvinjenja Vučiću, pozivam rukovodstvo Srbije na saradnju (VIDEO)

Danas 26.09.2020
Mi nemamo nijedan razlog da ne gradimo odlične odnose sa Srbijom, rekao je Zdravko Krivokapić koga su svi poslanici nove većine u Skupštini Crne Gore predložili za premijera i dodao da će politička sudbina Mila Đukanovića i Duška Markovića… »
Krivokapić: Spreman sam da se izvinim, poziv Vučiću da poseti Crnu Goru

Krivokapić: Spreman sam da se izvinim, poziv Vučiću da poseti Crnu Goru

Srbija danas 26.09.2020
Najvažnije, prema njegovim rečima, jeste da Srbija i Crna Gora imaju dobre institucionalne odnose. Kandidat za mandatara crnogorske vlade Zdravko Krivokapić izjavio je večeras da je spreman da se izvini predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću, kao što… »
"Spreman sam da se izvinim": Krivokapić: Nisam imao zlu nameru, pozivam Vučića da poseti Crnu Goru

"Spreman sam da se izvinim": Krivokapić: Nisam imao zlu nameru, pozivam Vučića da poseti Crnu Goru

Blic 25.09.2020
Kandidat za mandatara crnogorske vlade Zdravko Krivokapić izjavio je večeras da je spreman da se izvini predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću, kao što je, kako kaže, kao hrišćanin spreman se izvini svakom ako je pogrešio. Istakao je da će, kada… »

Vesti dana »