Povezane vesti
Mandatar libanske vlade odstupio jer nije uspio sastaviti vladu
Al Jazeera 26.09.2020
Sastavljanje vlade je naišlo na prepreku zbog zahtjeva dviju glavnih libanskih šiitskih grupa oko imenovanja kandidata. Mandatar za sastav nove libanske vlade Mustapha Adib podnio je ostavku nakon što je gotovo mjesec dana pokušavao sastaviti nestranačku… »
Udarac na makronove napore: Liban ostao bez premijera
Pravda 26.09.2020
Libanski mandatar za sastav nove vlade Mustafa Adib podneo je danas ostavku zbog političkog zastoja oko formiranja vlade, skoro mesec dana nakon što je imenovan na tu funkciju. AP ocenjuje da današnja objava Adiba zadaje udarac naporima francuskog… »
Ostavka libanskog premijera: Mandatar za sastav vlade napušta funkciju, udarac za Makronove napore
Večernje novosti 26.09.2020
LIBANSKI mandatar za sastav nove vlade Mustafa Adib podneo je danas ostavku zbog političkog zastoja oko formiranja vlade, skoro mesec dana nakon što je imenovan na tu funkciju. AP ocenjuje da današnja objava Adiba zadaje udarac naporima francuskog… »
Libanski mandatar odustao od formiranja nove vlade
Slobodna Evropa 26.09.2020
Libanski mandatar Mustafa Adib podneo je danas, 26. septembra, ostavku zbog političke blokade oko formiranja vlade gotovo mesec dana od kada je imenovan na tu dužnost. Adib je trebalo da formira novu vladu da zameni vladu koja je podnela ostavku posle… »
Vesti dana »
(Foto/video) Lokalizovan požar u tržnom centru "Enjub" na Novom Beogradu: Lakše povređena trojica vatrogasaca
Newsmax Balkans pre 1 satjoš 81 povezana
Svet konačno može da odahne: Cena nafte se postepeno vraća na staro
Sputnik pre 34 minutajoš 33 povezane
Vučić u Tbilisiju: Srbija ostaje posvećena izgradnji partnerstva sa Gruzijom
Beta pre 2 satajoš 30 povezanih






