Povezane vesti

Čekali smo sina da nam dođe na vikend, a onda se desio taj prokleti petak: Ispovest oca stradalog pilota mig-a 21!

Čekali smo sina da nam dođe na vikend, a onda se desio taj prokleti petak: Ispovest oca stradalog pilota mig-a 21!

Kurir 27.09.2020
Stjepan Krsnik, otac poginulog majora Vojske Srbije, kaže za Kurir da je Dejan bio njihov ponos i vrhunski pilot, koji je časno služio državi. Čekali smo sina da nam za vikend dođe u posetu, ali dogodio se taj prokleti petak. Ništa više ne može… »
Potresno pismo sina stradalog pilota: Ćale, nastaviću da letim! Počivaju u miru, preuzimam ja

Potresno pismo sina stradalog pilota: Ćale, nastaviću da letim! Počivaju u miru, preuzimam ja

Mondo 27.09.2020
Sin jedinac majora Dejana Krsnika, koji je nastradao u padu vojnog aviona zajedno s kapetanom Zvonkom Vasiljevićem, objavio je oproštajno pismo. Sin jedinac majora Dejana Krsnika, koji je nastradao u padu vojnog aviona zajedno s kapetanom Zvonkom… »
"Branio je Srbiju tokom NATO agresije": Potresna ispovest majke pilota stradalog u nesreći kod Malog Zvornika, nekoliko sati…

"Branio je Srbiju tokom NATO agresije": Potresna ispovest majke pilota stradalog u nesreći kod Malog Zvornika, nekoliko sati…

Blic 27.09.2020
- Kada smo čuli za pad aviona i da postoji mogućnost da se pilot katapultirao, molili smo se da je naš Dejan živ. Pa neka su mu i obe noge polomljene, gurali bismo ga u kolicima, ali samo da bude živ! Ovim rečima počinje svoju ispovest za "Blic"… »
"Bio mu je slobodan dan, ali su ga zvali da leti": Sin stradalog pilota: "u vestima sam pročitao da je pao avion. Kada su…

"Bio mu je slobodan dan, ali su ga zvali da leti": Sin stradalog pilota: "u vestima sam pročitao da je pao avion. Kada su…

Blic 27.09.2020
Pročitao sam na internetu, na vestima, da je pao avion. Kad je stigla informacija da je reč o vojnom avionu MIG 21, znao sam da je tata u njemu, ali sam se nadao da se katapultirao i da je preživeo. Ovo je svojoj prijateljici ispričao sin majora… »
Major Dejan nije trebalo da leti u petak: Poginuo na slobodan dan u ataru sela Brasina

Major Dejan nije trebalo da leti u petak: Poginuo na slobodan dan u ataru sela Brasina

Telegraf 27.09.2020
U padu aviona MiG-21 poginuli su Dejan Krsnik i Zvonko Vasiljević. Pročitao sam na internetu, na vestima, da je pao avion. Kad je stigla informacija da je reč o vojnom avionu MiG-21, znao sam da je tata u njemu, ali sam se nadao da se katapultirao i… »

Vesti dana »