Povezane vesti

"Neću ja sebe da grdim zbog: Toga!" Novak Đoković na Rolan Garosu otvoreno o onome što mu svet zamera!

"Neću ja sebe da grdim zbog: Toga!" Novak Đoković na Rolan Garosu otvoreno o onome što mu svet zamera!

Sportal blic 27.09.2020
Pred sam početak Rolan Garosa najbolji teniser sveta izazvao je veliku pažnju. Kako i ne bi: je u Pariz stigao kao najveći favorit, neporažen na terenu u 2020. godini (33 pobede) ali i neko ko je na prethodnom grend slemu, US Openu, doživeo da ga… »
Đoković: Neću da grdim sebe, ni da krijem emocije u Parizu

Đoković: Neću da grdim sebe, ni da krijem emocije u Parizu

Nova 27.09.2020
Novak Đoković je uz Rafaela Nadala glavni favorit za osvajanje trofeja na Rolan Garosu ove godine. Srbin juri 18. grend slem titulu, a po dolasku u Pariz medije su zanimale njegove emocije i kako će ih kontrolisati, posle onoga što mu se dogodilo na… »
Kreće turnir na Rolan Garosu: Srbija sa šest u singlu

Kreće turnir na Rolan Garosu: Srbija sa šest u singlu

Danas 27.09.2020
Za razliku od US opena za Rolan Garos su se prijavili svi viđeniji, tj bolje rangirani teniseri i teniserke, pa će se tako za najprestižniji trofej na šljaci u muškoj konkurenciji boriti njegov branilac Rafael Nadal, vodeći na ATP listi i pobednik… »
Novak i na Rolan garosu već pokazao klasu: Đoković izašao na teren sa jednim od najvećih rivala u Parizu!

Novak i na Rolan garosu već pokazao klasu: Đoković izašao na teren sa jednim od najvećih rivala u Parizu!

Sportal blic 26.09.2020
Nakon što je osvojio masters u Rimu, Novak Đoković se nalazi u Parizu, gde se priprema za svoj drugi nastup na šljaci od kako je sezona nastavljena. Najbolji teniser sveta danas je trenirao na stadionu "Filip Šatrije", a sa druge strane mreže našao… »

Vesti dana »