Povezane vesti

Zorana Pavić napravila žurku u čast Isidore Bjelice

Zorana Pavić napravila žurku u čast Isidore Bjelice

Nova 27.09.2020
Pevačica Zorana Pavić je održala žurku u čast Isidore Bjelice, koja je preminula posle teške bolesti u 52. godini života. “Čuvam tvoju poruku…”Pingvi, kada odem…organizuj neku žurku u belom…znaš me, nisam ti ja za tu neku tugu i… »
Zorana ispunila isidorinu poslednju želju i organizovala žurku u belom! Ronila suze, emocije navirale (video)

Zorana ispunila isidorinu poslednju želju i organizovala žurku u belom! Ronila suze, emocije navirale (video)

Mondo 27.09.2020
Držala govor i ronila suze. Držala govor i ronila suze. Pevačica Zorana Pavić ispunila je poslednju želju prijateljice Isidore Bjelice, te je organizovala žurku "Bela bajka za Bjelicu", u znak sećanja na preminuli književnicu, baš kako je ona i… »
(Video): “veliki mi je teret pao sa duše” Pevačici pred žurku majka Isidore Bjelice poslala emotivnu poruku: Sve je…

(Video): “veliki mi je teret pao sa duše” Pevačici pred žurku majka Isidore Bjelice poslala emotivnu poruku: Sve je…

Blic 27.09.2020
Sinoć je pevačica Zorana Pavić priredila žurku u belom kao poslednju želju književnice Isidore Bjelice. U ispovesti za "Blic" pevačica se osvrnula na bolne teme. Otkrila je da joj je pred sam događaj poruku poslala Isidorina majka, a šta još sve… »

Vesti dana »