Povezane vesti

Kada će biti formirana Vlada Srbije?

Kada će biti formirana Vlada Srbije?

Pravda 27.09.2020
Premijerka Ana Brnabić rekla je da očekuje da će Vlada Srbije biti formirana u oktobru. Naredne nedelje razgovori sa potencijalnim patnerima. Ana Brnabić izjavila je za TV Pink da će naredna sedmica biti ključna za formiranje nove Vlade Srbije i… »
Vučić zove na ključne razgovore: Srbija na korak od nove vlade

Vučić zove na ključne razgovore: Srbija na korak od nove vlade

Srbija danas 27.09.2020
Brnabić očekuje novi saziv kabineta do polovine oktobra. Premijer Srbije Ana Brnabić izjavila je danas da će naredna sedmica biti ključna za formiranje nove Vlade Srbije i dodala da veruje da će biti formirana sredinom oktobra. - Verujem da će… »
Brnabić: Vlada sredinom oktobra, naredna sedmica ključna

Brnabić: Vlada sredinom oktobra, naredna sedmica ključna

N1 Info 27.09.2020
Premijerka Ana Brnabić izjavila je da će naredna sedmica biti ključna za formiranje nove Vlade Srbije i dodala da veruje da će ona biti formirana sredinom oktobra. "Verujem da će naredna nedelja biti ključna za formiranje vlade, predsednik je tu u… »
Više od 9.500 firmi prijavilo se za program Moja prva plata Brnabić: To znači 15.000 radnih mesta za mlade

Više od 9.500 firmi prijavilo se za program Moja prva plata Brnabić: To znači 15.000 radnih mesta za mlade

Kurir 27.09.2020
Za program Moja prva plata se prijavilo 9.648 kompanija ali pošto podatke još procesuiramo, očekujem da taj broj premaši 10.000, izjavila je predsednica Vlade Srbije Ana Brnabić. Gostujući na TV Pink ona je rekla da to znači oko 15.000 radnih mesta… »
Brnabić: Sledeća nedelja ključna za formiranje Vlade

Brnabić: Sledeća nedelja ključna za formiranje Vlade

Nova 27.09.2020
Premijerka Srbije Ana Brnabić izjavila je da očekuje da će nova Vlada Srbije biti formirana sredinom oktobra. “Verujem da će naredna nedelja biti ključna za formiranje nove vlade, predsednik je tu u zemlji, nema potrebe za razgovorima u… »

Vesti dana »