Povezane vesti
Oblačno i sveže, u ponedeljak moguća kiša
Radio 021 27.09.2020
Pred nama su oblačni, osetno svežiji, jesenji dani. U ponedeljak u Novom Sadu moguća slaba kiša, praćena jutarnjom temperaturom od 13 stepeni. Do kraja dana se očekuje najviša dnevna temperatura od 24 stepena, te će početak sedmice biti… »
Ne zaboravite kišobran ni danas
NoviSad.com 27.09.2020
Novi Sad – Danas će biti oblačno i sveže, uz uslove za kišu i pljuskove. Minimalna temperatura 9°C, maksimalna dnevna 17°C. U noći između nedelje i ponedeljka očekuje se prolazno jače naoblačejenje sa kišom i pljuskovima, uz jak jugoistočni… »
Vesti dana »

Majka mladića stradalog u padu nadstrešnice potvrdila da je dobila montirane slike mlađeg sina: Slučaj prijavljen policiji
Danas pre 5 satijoš 3 povezane

Đoković uspešno započeo turnir u Majamiju: Hidžikata je „arhiviran“, sledi meč sa Argentincem
Danas pre 7 satijoš 2 povezane

(VIDEO) Građani se okupili ispred niške policije: Ne zna se zašto je priveden student Mateja Nikolić, ne dozvoljava se ulazak advokata
Danas pre 5 satijoš 2 povezane

Vrlo težak poraz Partizana: Efes deklasirao crno-bele u prepunoj Areni
Danas pre 5 satijoš 2 povezane