Povezane vesti

Trener partizana iskren: ‘Voleo bih Jojića u timu, teško da će Stevanović ostati’

Trener partizana iskren: ‘Voleo bih Jojića u timu, teško da će Stevanović ostati’

Hot sport 27.09.2020
Šef stručnog štaba crno-belih iz Beograda govorio je pred meč koji sutra očekuje njegovu ekipu. Nakon poraza u kvalifikacijama za Ligu Evrope, Partizan se fokusirao na utakmice u domaćem prvenstvu. -Juče smo trenirali i radili oporavak. Normalno… »
Stanojević: I da nismo ispali iz Evrope mi moramo da imamo fokus na našem prvenstvu

Stanojević: I da nismo ispali iz Evrope mi moramo da imamo fokus na našem prvenstvu

Sportski žurnal 27.09.2020
Partizan na stadionu u Humskoj u ponedeljak (18 časova) dočekuje Bačku u 9. kolu Super lige. Partizan se posle eliminacije u Evropi okreće domaćoj sceni. U ponedeljak dočekuje OFK Bačku u Humskoj (18 časova). - Nemamo vremena za neke normalne… »
Stanoje o Jojiću, povratnicima i prioritetima

Stanoje o Jojiću, povratnicima i prioritetima

Sportske.net 27.09.2020
Kakve su šanse da ponovo gledamo Miloša Jojića u timu crno-belih? Partizan se vratio iz Belgije gorkog ukusa u ustima, ali prvenstvo Srbije ne priznaje ono što se dešavalo u Evropi i crno-beli moraju da se spreme za utakmicu sa Bačkom koja se igra… »
Stanojević: Ja bih voleo Jojića u timu, ali to nije lako, protiv Bačke će igrati najbolji

Stanojević: Ja bih voleo Jojića u timu, ali to nije lako, protiv Bačke će igrati najbolji

Večernje novosti 27.09.2020
TRENER Partizana Aleksandar Stanojević govorio je o utakmici protiv Bačke u 9. kolu Superlige Srbije. Taj meč je prvobitno bio zakazan za nedelju u 18 sati, ali je pomeren za ponedeljak zbog obavzea koje su crno-beli imali u Evropi. - Juče smo… »

Vesti dana »