Povezane vesti

Moja porodica: Sofija Milošević objavila sliku Luke i bebe - naslednik spava na grudima fudbalera (foto)

Moja porodica: Sofija Milošević objavila sliku Luke i bebe - naslednik spava na grudima fudbalera (foto)

Večernje novosti 27.09.2020
MANEKENKA Sofija Milošević se nedavno porodila i na svet donela sina Alekseja. Sofija je na svom Instagram nalogu podelila fotografiju iz svog doma koja je oduševila njene pratioce. Naime, Sofija je uslikala Luku, a mali Aleksej je spavao na njegovim… »
Prizor koji je raznežio sve: Mali Aleksej spava na Lukinim grudima! Sofija podelila fotku koja topi srca! (foto)

Prizor koji je raznežio sve: Mali Aleksej spava na Lukinim grudima! Sofija podelila fotku koja topi srca! (foto)

Mondo 27.09.2020
Sin naslednik sa ocem! Sin naslednik sa ocem! Sofija Milošević nedavno je na svet donela sina Alekseja, a sada je na svom Instagramu podelila fotku koja je raznežila sve. Mali Aleksej čvrsto spava na grudima svog oca, fudbalera Luke Jovića. "Moja… »
Mali Aleksej spava na Lukinim grudima: Sofija fotografisala prizor iz spavaće sobe koji rastapa srca: "Moja porodica..."

Mali Aleksej spava na Lukinim grudima: Sofija fotografisala prizor iz spavaće sobe koji rastapa srca: "Moja porodica..."

Blic 27.09.2020
Manekenka Sofija Milošević se nedavno porodila i na svet donela sina Alekseja, a sada je objavila fotografiju i pokazala kako mališan uživa sa tatom. Naime, Sofija je uslikala prizor koji je rastopio mnoga srca, mali Aleksej je spavao na Lukinim… »

Vesti dana »