Povezane vesti

"Oprosti, prijatelju, ali ja sam toliko gladan da sam morao provaliti" Migranti upali u kuću uz napisano izvinjenje

"Oprosti, prijatelju, ali ja sam toliko gladan da sam morao provaliti" Migranti upali u kuću uz napisano izvinjenje

Srbija danas 27.09.2020
Još se ne zna šta je noćni "prijatelj" ukrao. Veća grupa ilegalnih migranata stigla je do Gospića, provalila u kuću, a neko je napisao izvinjenje uz objašnjenje da je to uradio zato što je veoma gladan. Na razbijenim staklima pronađeni su tragovi… »
Migranti provalili u kuću, pa napisali: "Oprosti prijatelju, mnogo sam gladan…"

Migranti provalili u kuću, pa napisali: "Oprosti prijatelju, mnogo sam gladan…"

Telegraf 27.09.2020
Još se ne zna što je noćni "prijatelj" ukrao. Veća grupa ilegalnih migranata stigla je do Gospića, provalila u kuću, a neko je napisao izvinjenje uz objašnjenje da je to uradio zato što je veoma gladan, piše Novi list. Na razbijenim staklima… »
Migrant provalio u kuću u Gospiću, a vlasniku ostavio potresnu poruku na vratima: "Oprosti, prijatelju, mnogo sam..." (foto)

Migrant provalio u kuću u Gospiću, a vlasniku ostavio potresnu poruku na vratima: "Oprosti, prijatelju, mnogo sam..." (foto)

Alo 27.09.2020
Još se ne zna šta je "noćni prijatelj" ukrao. Veća grupa ilegalnih migranata stigla je do Gospića, provalila u kuću, a jedan od njih je napisao izvinjenje uz objašnjenje da je to uradio zato što je veoma gladan. Na razbijenim staklima pronađeni… »
Migrant provalio u kuću u gospiću i ostavio poruku na vratima: Oprosti, prijatelju, mnogo sam gladan (foto)

Migrant provalio u kuću u gospiću i ostavio poruku na vratima: Oprosti, prijatelju, mnogo sam gladan (foto)

Kurir 27.09.2020
Veća grupa ilegalnih migranata stigla je do Gospića, provalila u kuću, a jedan od njih je napisao izvinjenje uz objašnjenje da je to uradio zato što je veoma gladan. Na razbijenim staklima pronađeni su tragovi krvi, a na ulaznim vratima je izgrebana… »
Oprosti prijatelju, gladan sam: Migrant provalio u kuću u Lici

Oprosti prijatelju, gladan sam: Migrant provalio u kuću u Lici

Večernje novosti 27.09.2020
VEĆA grupa ilegalnih migranata stigla je do Gospića, provalila u kuću, a neko je napisao izvinjenje uz objašnjenje da je to uradio zato što je veoma gladan, piše Novi list. Na razbijenim staklima pronađeni su tragovi krvi, a na ulaznim vratima je… »
Krvavi tragovi, razbijeno staklo i srceparajuća poruka migranta: Oprosti prijatelju, bio sam mnogo gladan...

Krvavi tragovi, razbijeno staklo i srceparajuća poruka migranta: Oprosti prijatelju, bio sam mnogo gladan...

Mondo 27.09.2020
U Hrvatskoj danas neprekidno stižu dojave o brojnim skupinama ilegalnih migranata koji su najverovatnije zbog vrlo guste magle zalutali i osvanuli pod Velebitom. U Hrvatskoj danas neprekidno stižu dojave o brojnim skupinama ilegalnih migranata koji su… »

Vesti dana »