Povezane vesti

Majami protiv Lejkersa za titulu u NBA ligi

Majami protiv Lejkersa za titulu u NBA ligi

Politika 28.09.2020
ORLANDO – Košarkaši Majamija savladali su Boston sa 125:113 u šestoj utakmici finala Istočne konferencije NBA lige i sa skorom 4-2 obezbedili borbu za titulu protiv Los Anđeles Lejkersa. Majami se u veliko finale plasirao prvi put posle šest… »
Goran Dragić: Veoma sam srećan, dugo sam čekao na ovo, konačno sam tu!

Goran Dragić: Veoma sam srećan, dugo sam čekao na ovo, konačno sam tu!

Hot sport 28.09.2020
Slovenački košarkaš Goran Dragić bio je veoma zadovoljan posle plasmana njegove ekipe u veliko finale. Majami je savladao Boston Seltikse u šestoj utakmici (125:113) i tako zaključio finale Istoka (4-2). Hit će u velikom finalu igrati protiv Los… »
Dragić: Čekao sam ovo dugo, drugačije je od Evrobasketa

Dragić: Čekao sam ovo dugo, drugačije je od Evrobasketa

N1 Info 28.09.2020
Majami Hit je u noći između nedelje i ponedeljka obezbedio poziciju u finalu NBA lige pobedivši Boston Seltikse u šestoj utakmici. Plej Majamija Goran Dragić kaže da mu plasman u finale mnogo znači. Goran Dragić je u plejofu jedan od najboljih i… »
Majami protiv Lejkersa u borbi za šampionski prsten (video)

Majami protiv Lejkersa u borbi za šampionski prsten (video)

Sportski žurnal 28.09.2020
Prva utakmica finala igra se u noći između srede i četvrtka. Košarkaši Majamija plasirali su se u finale NBA lige, pošto su prošle noći u šestoj utakmici finala Istočne konferencije pobedili Boston sa 125:113. Hit je u seriji slavio sa 4:2 i za… »
Big Bem odveo Majami u finale protiv Lejkersa

Big Bem odveo Majami u finale protiv Lejkersa

Mozzart sport 28.09.2020
Fenomenalna partija sjajnog centra. Majami će igrati u finalu plej-ofa NBA lige sa Lejkersima. Tim sa Floride je u finalu Istoka eliminisao Boston sa 4:2 u pobedama pošto je sinoć slavio 125:113 u možda i najboljem meču finalne serije. Sjajni centar… »
Čekao je 12 godina i dočekao da postane finalista NBA

Čekao je 12 godina i dočekao da postane finalista NBA

Nova 28.09.2020
Goran Dragić je godinama jedan od najboljih evropskih igrača u NBA ligi, a sada se nalazi pred izazovom karijere. Slovenac je veteran, ima 34 godine, a u NBA je od 2008. godine, uz kratku pauzu tokom koje je nosio dres Baskonije. Od 2015. godine je u… »
Boston izgubio po scenariju, imamo finale!

Boston izgubio po scenariju, imamo finale!

Sportske.net 28.09.2020
Neverovatno, ali istinito, na kraju i u šestom meču preokret, 125:113 za Majami! Mirisalo je na majstoricu, a onda je Bam Adebajo preuzeo stvar u svoje ruke. Njegov Majami je bio na -6 u poslednjoj četvrtini, sjajni centar je odigrao utakmicu života… »
Gotovo je! "Vrelina" ide na Lebronove Lejkerse

Gotovo je! "Vrelina" ide na Lebronove Lejkerse

N1 Info 28.09.2020
Majami Hit je savladao Boston Seltikse u šestom meču finala Istočne konferencije NBA lige rezultatom 125:113 i tako je slavio 4-2 u seriji. Majami će u finalu NBA lige igrati sa Los Anđeles Lejkersima, a prvi meč je 1. oktobra. Tokom prve tri… »
Zakazano finale - majami i lejkersi za titulu: Adebajo srušio Boston, udariće Batler na Lebrona!

Zakazano finale - majami i lejkersi za titulu: Adebajo srušio Boston, udariće Batler na Lebrona!

Mondo 28.09.2020
Čeka nas spektakularna borba za šampionski prsten... Čeka nas spektakularna borba za šampionski prsten... Majami je iskoristio drugu meč loptu u seriju protiv Bostona i plasirao se u NBA finale! Fantastično igra ekipa Hita od dolaska u "mehur" i… »
Majami je opet u modi – Bem, Dragić i Džimi idu na Lebrona!

Majami je opet u modi – Bem, Dragić i Džimi idu na Lebrona!

Nova 28.09.2020
Košarkaši Majamija su se plasirali u veliko finale NBA lige pošto su finalnu seriju plej-ofa Istočne konferencije protiv Bostona okončali sa 4-2 u pobedama. Ekipa sa Floride je ostvarila četvrti trijumf u seriji rezutatom 125:113. Briljantnu partiju… »

Vesti dana »