Povezane vesti

Merkelova posetila Navaljnog u berlinskoj bolnici; Makron: Rusija da pruži objašnjenja ili da snosi posledice

Merkelova posetila Navaljnog u berlinskoj bolnici; Makron: Rusija da pruži objašnjenja ili da snosi posledice

RTV 28.09.2020
BERLIN - Nemačka kancelarka Angela Merkel posetila je ruskog opozicionara Alekseja Navaljnog tokom njegovog oporavka u berlinskoj bolnici Šarite Mite, potvrdio je danas Navaljni lično. Predstavnik Angele Merkel nije želeo da komentariše ovu… »
Merkelova je posetila Navaljnog dok je bio u bolnici

Merkelova je posetila Navaljnog dok je bio u bolnici

Novi magazin 28.09.2020
Lider ruske opozicije Aleksej Navaljni saopštio je danas da ga je nemačka kancelarka Angela Merkel posetila dok je bio u berlinskoj bolnici zbog trovanja. "Veoma sam zahvalan kancelarki Merkel što me je posetila u bolnici", napisao je na Tviteru… »
Merkel posjetila Navalnog u bolnici

Merkel posjetila Navalnog u bolnici

Al Jazeera 28.09.2020
Glasnogovornik njemačke kancelarke rekao je da je posjeta bila privatna. Njemačka kancelarka Angela Merkel posjetila je ruskog opozicionog čelnika Alekseja Navalnog za vrijeme njegovog boravka u berlinskoj bolnici, u kojoj je ruski opozicioni lider… »
Merkelova posetila Navaljnog dok je bio u bolnici

Merkelova posetila Navaljnog dok je bio u bolnici

Slobodna Evropa 28.09.2020
Lider ruske opozicije Aleksej Navaljni saopštio je danas da ga je nemačka kancelarka Angela Merkel posetila dok je bio u berlinskoj bolnici zbog trovanja. "Veoma sam zahvalan kancelarki Merkel što me je posetila u bolnici", napisao je na Tviteru… »
Merkelova se sastala sa navaljnim: Moskva prati situaciju

Merkelova se sastala sa navaljnim: Moskva prati situaciju

Pravda 28.09.2020
Nemačka kancelarka Angela Merkel posetila je ruskog opozicionara Alekseja Navaljnog tokom njegovog oporavka u berlinskoj bolnici Šarite Mite, potvrdio je danas Navaljni lično. Predstavnik Angele Merkel nije želeo da komentariše ovu informaciju koju… »
Merkel posetila Navaljnog dok je bio u bolnici

Merkel posetila Navaljnog dok je bio u bolnici

N1 Info 28.09.2020
Lider ruske opozicije Aleksej Navaljni saopštio je da ga je nemačka kancelarka Angela Merkel posetila dok je bio u berlinskoj bolnici zbog trovanja. "Veoma sam zahvalan kancelarki Merkel što me je posetila u bolnici", napisao je na Tviteru Navaljni… »
Putinu se neće dopasti ko je posetio Navaljnog u bolnici

Putinu se neće dopasti ko je posetio Navaljnog u bolnici

Nova 28.09.2020
Lider ruske opozicije Aleksej Navaljni saopštio je danas da ga je nemačka kancelarka Angela Merkel posetila dok je bio u berlinskoj bolnici zbog trovanja. “Veoma sam zahvalan kancelarki Merkel što me je posetila u bolnici”, napisao je na Tviteru… »
Špigel o Navaljnom: Angela Merkel tajno posetila ruskog opozicionara dok je bio na lečenju u bolnici u Berlinu

Špigel o Navaljnom: Angela Merkel tajno posetila ruskog opozicionara dok je bio na lečenju u bolnici u Berlinu

Kurir 28.09.2020
Nemačka kancelarka Angela Merkel je tajno posetila ruskog opozicionara i blogera Alekseja Navaljnog dok je bio na lečenju u bolnici Šarite u Berlinu, objavio je nedeljnik "Špigl". "Kancelarka je u potpunoj tajnosti posetila ruskog opozicionog… »

Vesti dana »