Povezane vesti

Ključem grebao automobile i snimak objavio na Instagramu

Ključem grebao automobile i snimak objavio na Instagramu

Moj Novi Sad 28.09.2020
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Novom Sadu identifikovali su i priveli M. M. (1985) zbog postojanja osnova sumnje da je oštetio više vozila u ovom gradu. Kako se sumnja, on je ključem od stana izgrebao najmanje sedam privatnih… »
Uhapšene dve žene, pokušale da ubiju muškarca na Bulevaru oslobođenja

Uhapšene dve žene, pokušale da ubiju muškarca na Bulevaru oslobođenja

NoviSad.com 28.09.2020
Novi Sad - Dve žene uhapšene su zbog sumnje da su u tuči, na Bulevaru oslobođenja, u ponedeljak uveče, nanele teške povrede jednom muškarcu. Uhapšena je tridesetosmogodišnja J. N, koja se tereti za pokušaj ubistva, kao i tridesetdvogodišnja Z… »
Pančevac provalio u kuću meštanke Temerina, nije ništa ukrao, a uhapšen zbog prosjačenja

Pančevac provalio u kuću meštanke Temerina, nije ništa ukrao, a uhapšen zbog prosjačenja

Moj Novi Sad 28.09.2020
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Novom Sadu uhapsili su Z. N. (1974) iz okoline Pančeva, zbog postojanja osnova sumnje da je učinio krivično delo teška krađa u pokušaju. Sumnja se da je on provalio u kuću jedne meštanke Temerina iz… »
Muškarac (35) izboden nožem sinoć u NS, uhapšene dve žene

Muškarac (35) izboden nožem sinoć u NS, uhapšene dve žene

Moj Novi Sad 28.09.2020
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Novom Sadu uhapsili su J. N. (1982), zbog postojanja osnova sumnje da je učila krivično delo ubistvo u pokušaju i Z. J. (1988) zbog postojanja osnova sumnje da je učinila krivično delo učestovanje u… »
Dvojica Novosađana uhapšena zbog upada u vikendicu i krađe telefona i laptopa

Dvojica Novosađana uhapšena zbog upada u vikendicu i krađe telefona i laptopa

Moj Novi Sad 28.09.2020
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Novom Sadu uhapsili su M. K. (1991) i M. C. (1993) iz Novog Sada, zbog postojanja osnova sumnje da su učinili krivično delo teška krađa. Sumnja se da su oni u noći između 26. i 27. septembra ove godine… »
Krivična prijava zbog nedozvoljene proizvodnje i držanja oružja

Krivična prijava zbog nedozvoljene proizvodnje i držanja oružja

RTV 28.09.2020
SREMSKA MITROVICA - Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Sremskoj Mitrovici podneće krivičnu prijavu nadležnom tužilaštvu protiv tridesetdvogodišnjeg muškarca, zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo nedozvoljena… »
Zatečen u provali apoteke

Zatečen u provali apoteke

RTV 28.09.2020
INĐIJA - Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Inđiji uhapsili su Z. P. (36), zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo teška krađa. Policija je oko ponoći zatekla osumnjičenog prilikom izlaska iz apoteke na području… »

Vesti dana »