Povezane vesti
Katarina Rebrača negirala krivicu: Novo ročište zakazano za 30. novembar
Kurir 28.09.2020
U Višem sudu u Beogradu danas je počelo ponovljeno suđenje Katarini Rebrači i njenim saradnicama, povodom optužbi za zloupotrebu svedstava iz Fonda za prevenciju raka dojke. Suđenje je krenulo uvodnim izlaganjima tužilaštva i odbrane, a optužene su se… »
Suđenje Katarini Rebrači: Mogla je da ima platu kakvu poželi
Nova 28.09.2020
Pripremno ročište u ponovljenom suđenju Katarini Rebrači i njenim saradnicama povodom optužbi za zloupotrebu svedstava iz Fonda za prevenciju raka dojke održano je danas u Višem sudu u Beogradu. Rebrača je na današnjem ročištu ponovo negirala krivicu za… »
Suđenje Rebrači za kraj novembra: Održano pripremno ročište
Večernje novosti 28.09.2020
U VIŠEM sudu u Beogradu održano je pripremno ročište Katarini Rebrači i njenim saradnicama koje se terete da su zloupotrebile položaj i sredstva iz Fonda za prevenciju raka dojke i prisvojile novac. Ovo je inače ponovljeno suđenje Rebrači po odluci… »
Vesti dana »
Oblačno i hladno širom Srbije, ledena kiša i sneg u istočnoj Srbiji
Glas Zaječara pre 1 satjoš 40 povezanih
"Kuba spremna da padne kao nokautom"! Tramp nakon Venecuele i Kolumbije ima novu metu! Zapretio Madurovoj potpredsednici, ona odmah zove Ameriku na "saradnju"
Kurir pre 25 minutajoš 42 povezane
Tramp preti regionu nakon hapšenja Madura: Vojna intervencija u Kolumbiji „zvuči dobro“, Meksiko pod kontrolom kartela
Nedeljnik pre 1 satjoš 19 povezanih
(VIDEO) Stanje na putevima širom Srbije: Glavni pravci prohodni, vozači da budu na oprezu
N1 Info pre 1 satjoš 16 povezanih
Gradske službe u punom kapacitetu: Uklanjaju se posledice velikih snežnih padavina
Euronews pre 2 satajoš 16 povezanih



