Povezane vesti

Lalatović: Mogu da me vole ili ne, ali nemaju šta da mi zamere, radim i pobeđujem pošteno

Lalatović: Mogu da me vole ili ne, ali nemaju šta da mi zamere, radim i pobeđujem pošteno

Sportski žurnal 28.09.2020
Ponovo je Nenad Lalatović, trener Vojvodine, bio vrlo zadovoljan posle pobede svojih izabranika na gostovanju Inđiji. – Zadovoljan sam, nije bilo lako, igrali smo 120 minuta u Belgiji u četvrtak. Drago mi je da smo pogodili sa izmenama, tako smo se i… »
Pred Lalatovićem ulazak u Vošinu istoriju: Biće trener sa najviše pobeda

Pred Lalatovićem ulazak u Vošinu istoriju: Biće trener sa najviše pobeda

Radio 021 28.09.2020
Nenad Lalatović je osvajanjem drugog pehara Kupa Srbije već obezbedio sebi mesto u istoriji Fudbalskog kluba Vojvodina, ali će u istoriju ući i kao trener koji je ostvario najviše pobeda sa crveno-belim timom. Današnja pobeda Vojvodine nad Inđijom… »
Lalatović: Spadamo među najbolje u Srbiji

Lalatović: Spadamo među najbolje u Srbiji

Nova 28.09.2020
Trener fudbalera Vojvodine Nenad Lalatović rekao je nakon pobede protiv Inđije (2:0) da je njegova ekipa pokazala da je trenutno među najboljim ekipama u Srbiji. “Inđija je kvalitetan protivnik, koji ima sjajne pojedince i koga nikada nije lako… »
Vojvodina sigurna na gostovanju: Lalatović najbolji trener u istoriji kluba! (video)

Vojvodina sigurna na gostovanju: Lalatović najbolji trener u istoriji kluba! (video)

Hot sport 28.09.2020
Slavili su fudbaleri Vojvodine na gostovanju u Inđiji! Tim koji sa klupe predvodi Nenad Lalatović upisao je danas novu pobedu i sebe postavio na 3. mesto u Superligi Srbije. Konačan rezultat je bio 0:2 u korist ekipe iz Novog Sada. Brzo su se oporavili… »
Vojvodina slomila Inđiju za 11 minuta

Vojvodina slomila Inđiju za 11 minuta

Nova 28.09.2020
Fudbaleri Vojvodine pobedili su u gostima ekipu Inđije 2:0, u utakmici devetog kola Superlige Srbije. Golove za novosadski tim postigli su Petar Bojić iu 59. i Nemanja Čović u 70. minutu. Vojvodina je upisala šestu pobedu od početka šampionata i… »
Lalatović stigao "ambasadora". Mogu da me vole ili ne, ali ne mogu mi ništa!

Lalatović stigao "ambasadora". Mogu da me vole ili ne, ali ne mogu mi ništa!

Mondo 28.09.2020
Vojvodina pobedila u Inđiji, a njen trener ušao u klupsku istoriju. Vojvodina pobedila u Inđiji, a njen trener ušao u klupsku istoriju. Dramatična eliminacija iz Evrope nije uzdrmala Vojvodinu. Ekipa Nenada Lalatovića pobedila je Inđiju u gostima… »
Lalatović euforičan: Pokazali smo da smo među najboljima u Srbiji

Lalatović euforičan: Pokazali smo da smo među najboljima u Srbiji

Večernje novosti 28.09.2020
TRENER fudbalera Vojvodine Nenad Lalatović rekao je danas, nakon pobede protiv Inđije, da je njegova ekipa pokazala da je trenutno među najboljim ekipama u Srbiji. "Inđija je kvalitetan protivnik, koji ima sjajne pojedince i koga nikada nije lako… »
Novi Lalatov šou: ''Ne mogu mi ništa, ja radim POŠTENO!''

Novi Lalatov šou: ''Ne mogu mi ništa, ja radim POŠTENO!''

Sportske.net 28.09.2020
Presrećan je bio trener Vojvodine posle nove pobede ''Lala'' u domaćem šampionatu. Ekipa Vojvodine savladala je večeras domaću Inđiju sa 2:0 u devetom kolu Linglong Superlige Srbije, a odmah posle meča svoje utiske izneo je temperamentni trener… »
Vojvodina slavila u Inđiji, Lalatović pogodio sa izmenama

Vojvodina slavila u Inđiji, Lalatović pogodio sa izmenama

Sportski žurnal 28.09.2020
Novosađani u pokrajinskom okršaju slavili na gostovanju Inđiji, Sremci su odolevali u prvom poluvremenu. Vojvodina je prebolela ispadanje iz Evrope, slavila je u prvom narednom meču u Super ligi, protiv Inđije – 2:0. Odolevali su Sremci u prvih 45… »
Lalatova lekcija prijatelju, Vojvodini novi bodovi!

Lalatova lekcija prijatelju, Vojvodini novi bodovi!

Sportske.net 28.09.2020
Po povratku iz Belgije, ekipa Vojvodine uspešno se vratila domaćim obavezama. Evropska ovosezonska epizoda Vojvodine nije dugo trajala, ali u domaćem šampionatu ekipi Nenada Lalatovića za sada vrlo dobro ide. Pribojavao se Lalatović današnjeg… »
Dušan Đorđević: Do izražaja su došli naš kvalitet i veći izbor igrača

Dušan Đorđević: Do izražaja su došli naš kvalitet i veći izbor igrača

Hot sport 28.09.2020
Čukarički je ostvario ubedljiv trijumf protiv Mačve (4:0), i bar do okončanja kola i poslednja dva meča Superlige u ponedeljak uveće, biće na trećoj poziciji na tabeli Superlige. Na ovom susretu Dušan Đorđević je debitovao na mestu šefa… »
Novi trener Čukaričkog, Dušan Đorđević: Želim da igramo direktnije, da više igrača bude opasno po gol protivnika

Novi trener Čukaričkog, Dušan Đorđević: Želim da igramo direktnije, da više igrača bude opasno po gol protivnika

Večernje novosti 28.09.2020
FUDBALERI Čukaričkog su ostvarili ubedljiv trijumf protiv Mačve (4:0), i bar do okončanja kola i poslednja dva meča Super lige u ponedeljak uveće, biće na trećoj poziciji na tabeli Superlige. Na ovom susretu Dušan Đorđević je debitovao na… »
Pobede Proletera i Metalca u Super ligi

Pobede Proletera i Metalca u Super ligi

Danas 27.09.2020
Fudbaleri Proletera pobedili su danas na svom terenu Novi Pazar sa 1:0, u utakmici devetog kola Super lige Srbije. Jedini gol postigao je Siniša Babić u 27. minutu iz jedanaesterca. Novosadski klub sada ima četiri pobede i osmi je na tabeli sa 15… »

Vesti dana »