Povezane vesti
Novih 65 miliona evra za dgitalizaciju škola
Nova 28.09.2020
Potpisivanje novog finansijskog ugovora za digitalizaciju i uvođenje brzog interneta u osnovne i srednje škole u Srbiji može se očekivati odmah posle formiranja Vlade Srbije, rekla je Dubravka Negre, šefica Regionalnog predstavništva za države Zapadnog… »
EIB će finansirati digitalizaciju i brzi internet u školama
RTV 28.09.2020
BEOGRAD - Potpisivanje novog finansijskog ugovora za digitalizaciju i uvođenje brzog interneta u osnovne i srednje škole u Srbiji može se očekivati odmah posle formiranja Vlade Srbije, rekla je danas za Tanjug Dubravka Negre, šefica Regionalnog… »
Negre: Zainteresovanost DFC-a dobra za region
Dnevnik 28.09.2020
BEOGRAD: Otvaranje regionalne kancelarije američke Međunarodne razvojne finansijske korporacije (DFC) u Beograd pokazuje da postoji interesovanje tog američkog fonda za ovaj region, što je dobro, ocenila je danas u izjavi za Tanjug šefica Regionalnog… »
Spremili smo za Balkan 1,7 milijardi evra: Dubravka Negre, regionalni direktor Evropske investicione banke
Večernje novosti 28.09.2020
EVROPSKA investiciona banka je već 40 godina veran partner ovom regionu i među prvima smo podržali Srbiju u razvoju transportne, zdravstvene i obrazovne infrastrukture. Danas su prisutni i drugi finansijeri i drago nam je da vidimo da se investicioni… »
Vesti dana »
Izrael spreman za borbe u Iranu u narednim nedeljama; Iran: Oboren dron MQ-9 "riper" kod Isfahana
RTS pre 9 minutajoš 40 povezanih
Bajatović: Imaćemo stabilan gas do 2028. i bez poskupljenja za domaćinstva
Biznis.rs pre 1 satjoš 21 povezana
Niška opozicija traži vanredne lokalne izbore, uskoro počinje prikupljanje potpisa
Serbian News Media pre 24 minutajoš 15 povezanih






