Повезане вести
Поново изабран за градоначелника, иако је преминуо од короне, мештани му честитали победу на гробљу (видео)
Блиц 28.09.2020
Мештани вароши Девеселу на југу Румуније поново су за градоначелника изабрали Јона Алимана иако је он преминуо пре две недеље услед компликација са ковидом 19, наводећи да је изванредно обављао свој посао и да постхумно… »
Аплауз на гробљу усред ноћи: Гласали за мртвог градоначелника па отишли до гроба да му честитају победу! (видео)
Курир 28.09.2020
Грађани румунског градића Девеселу толико су волели и поштовали свог градоначелника Ијона Алимана који је 17. септембра умро од корона вируса да су на недељним локалним изборима гласали за њега упркос његовој смрти, пренели су… »
Градоначелник у Румунији који је умро од короне, победио ове недеље на изборима
Телеграф 28.09.2020
Мештани су ценили резултате градоначелника. Градоначелник румунског места Девеселу, који је умро од коронавируса, победио је ове недеље на локалним изборима. Ион Алиман, који је умро 17. септембра од последица Цовид 19, победио… »
Вести дана »
Табаковић: НБС добила упозорење о увођењу секундарних санкција због НИС-а
РТВ пре 29 минутајош 38 повезаних
НИС поднео нови захтев Министарству финансија САД за издавање посебне дозволе за рад
Блоомберг Адриа пре 24 минутајош 50 повезаних
Немачки дневник: Балкану се мора јасно рећи да ће ући у ЕУ, па и Србији где Вучић неће заувек владати
Данас пре 3 сатајош 13 повезаних
Преко 20 центиметара снега на Златибору, у Ужицу ломио гране и стабла: Зима стисла зубе у овом делу Србије, за сада нема завејаних путева
РИНА пре 1 сатјош 47 повезаних
Бела књига 2025. ― Србији потребне реформе у дигитализацији, телекомуникацијама и енергетици
РТС пре 39 минутајош 20 повезаних



