Povezane vesti

Terzić: U utorak odluka, lično sam za to da se igra u Jermeniji

Terzić: U utorak odluka, lično sam za to da se igra u Jermeniji

Sportski žurnal 28.09.2020
Evropska fudbalska unija (UEFA) u utorak će doneti konačnu odluku o mestu odigravanja utakmice Crvene zvezde sa jermenskim Araratom, rekao je Tanjugu generalni direktor crveno-belih Zvezdan Terzić. – Verujem da će UEFA sagledati sve bezbednosne… »
Terzić: Zvezda hoće u Jermeniju, odluka u utorak

Terzić: Zvezda hoće u Jermeniju, odluka u utorak

Nova 28.09.2020
Evropska fudbalska unija (UEFA) sutra će doneti konačnu odluku o mestu odigravanja utakmice Crvene zvezde sa jermenskim Araratom, rekao je Tanjugu generalni direktor crveno-belih Zvezdan Terzić. “Verujem da će UEFA sagledati sve bezbednosne aspekte… »
Još jedna potvrda o mestu odigravanja Zvezdine utakmice godine!

Još jedna potvrda o mestu odigravanja Zvezdine utakmice godine!

Sportske.net 28.09.2020
Stigla i poruka iz Niona. Iako bi u četvrtak trebalo da igra protiv Ararata u Jermeniji u plej-ofu za plasman u Ligu Evrope, još je neizvesno gde će ta utakmica biti odigrana zbog izbijanja rata u Nagorno-Karabagu. Međutim, i pored nagoveštaja da bi… »
Kad već ne može UEFA, odluku donela Zvezda! Terzić potvrdio!

Kad već ne može UEFA, odluku donela Zvezda! Terzić potvrdio!

Sportske.net 28.09.2020
Više nema dileme, evo gde će igrati Ararat-Jermenija i Crvena zvezda. Čitavog dana glavna fudbalska tema u Srbiji je šta će UEFA odlučiti o mestu i vremenu odigravanja utakmice između Ararat-Jermenije i Crvene zvezde. Očekivalo se da ta odluka… »
UEFA odlučuje o zvezdi, zvezdan Terzić poručuje: Ja sam za Jermeniju - da idemo i pobedimo!

UEFA odlučuje o zvezdi, zvezdan Terzić poručuje: Ja sam za Jermeniju - da idemo i pobedimo!

Mondo 28.09.2020
Generalni direktor Crvene zvezde o odluci UEFA koja će biti doneta u utorak. Generalni direktor Crvene zvezde o odluci UEFA koja će biti doneta u utorak. "Verujem da će UEFA sagledati sve bezbednosne aspekte, da će pre svega voditi računa o… »
UEFA donosi odluku u utorak: Terzić želi da Zvezda igra u Jermeniji

UEFA donosi odluku u utorak: Terzić želi da Zvezda igra u Jermeniji

Večernje novosti 28.09.2020
EVROPSKA fudbalska unija (UEFA) sutra će doneti konačnu odluku o mestu odigravanja utakmice Crvene zvezde sa jermenskim Araratom, rekao je Tanjugu generalni direktor crveno-belih Zvezdan Terzić. - Verujem da ce UEFA sagledati sve bezbednosne aspekte… »
Terzić: U utorak odluka gde ćemo igrati sa Araratom

Terzić: U utorak odluka gde ćemo igrati sa Araratom

Dnevnik 28.09.2020
BEOGRAD: Evropska fudbalska unija (UEFA) sutra će doneti konačnu odluku o mestu odigravanja utakmice Crvene zvezde sa jermenskim Araratom, rekao je Tanjugu generalni direktor crveno-belih Zvezdan Terzić. "Verujem da će UEFA sagledati sve bezbednosne… »
Terzić: Idemo u Jerevan, nećemo da koristimo nesreću jermenskog naroda

Terzić: Idemo u Jerevan, nećemo da koristimo nesreću jermenskog naroda

Mozzart sport 28.09.2020
"Ako je već žreb odlučio da po treći put budemo gosti - neka tako i bude", poručio prvi čovek Crvene zvezde. Nedugo pošto se pojavila informacija da je Ararat garantovao bezbednost Crvenoj zvezdi, odnosno da je UEFA odlučila da konačnu odluku o… »
"Ne želimo da koristimo nevolju: jermenskog naroda u svoju korist!" Šmekerski stav iz Crvene zvezde: Ja sam da igramo... u…

"Ne želimo da koristimo nevolju: jermenskog naroda u svoju korist!" Šmekerski stav iz Crvene zvezde: Ja sam da igramo... u…

Sportal blic 28.09.2020
Evropska kuća fudbala odložila je donošenje odluke o odigravanju meča Ararat - Crvena zvezda u plej-ofu Lige Evrope za sutra, jer danas nisu mogli da “preseku” da li da se utakmica igra u Jermeniji, zemlji zahvaćenoj ratom. - Sutra će UEFA… »
Terzić želi da Zvezda igra u Jermeniji, UEFA donosi odluku u utorak!

Terzić želi da Zvezda igra u Jermeniji, UEFA donosi odluku u utorak!

Telegraf 28.09.2020
Generalni direktor Zvezde istakao da se ekipe sprema kao da će putovati u Jerevan. Evropska fudbalska unija (UEFA) sutra će doneti konačnu odluku o mestu odigravanja utakmice Crvene zvezde sa jermenskim Araratom, rekao je Tanjugu generalni direktor… »
Ararat garantovao bezbednost Zvezdi, UEFA ih proverava

Ararat garantovao bezbednost Zvezdi, UEFA ih proverava

Mozzart sport 28.09.2020
Jerevan najrealniji, sutra odluka. Pominjala se zamena domaćinstva, pričalo se o Tbilisiju, Kipru i Mađarskoj kao realnim opcijama, ali je sada sve na u UEFA koja će sutra doneti konačnu odluku u mestu odigravanja plej-ofa za Ligu Evrope između… »

Vesti dana »