Povezane vesti
Broj putnika prepolovljen: U prvih šest meseci putovanja drastično smanjena
Večernje novosti 29.09.2020
BROJ prevezenih putnika u prvih šest meseci 2020. godine, u odnosu na isti period prethodne godine, manji je za 43,0%. Prevoz putnika u unutrašnjem saobraćaju manji je za 42,1% a u međunarodnom za 56,4%. U vazdušnom saobraćaju došlo je do pada od 57,3%… »
Broj prevezenih putnika u prvih 6 meseci skoro prepolovljen
Nova 29.09.2020
Broj prevezenih putnika u Srbiji u prvih šest meseci ove godine manji je za 43 odsto u odnosu na isti period prošle godine, saopštio je Republički zavod za statistiku (RZS). Prevoz putnika u unutrašnjem saobraćaju manji je za 42,1, a u međunarodnom za… »
Broj prevezenih putnika u Srbiji u prvoj polovini 2020. manji za 43 odsto
N1 Info 29.09.2020
Broj prevezenih putnika u Srbiji u prvoj polovini godine godine bio je manji za 43 odsto, nego u istom periodu prethodne godine, saopštio je Republički zavod za statistiku. Prevoz putnika u unutrašnjem saobraćaju bio je manji za 42,1 odsto, a u… »
Vesti dana »

"Jesen stiže huljo moja": Veliki protest u Sremskoj Mitrovici, na istom mestu na kom je Vučić najavio knjigu
Novi magazin pre 54 minutajoš 15 povezanih

AMSS: Višesatna zadržavanja za automobile na granicama, na Batrovcima šest sati
Novi magazin pre 3 satajoš 25 povezanih

Diplomatski susreti i uslovi za mir u Ukrajini: stavovi Trampa, Putina i Lavrova
Naslovi.ai pre 39 minutajoš 26 povezanih

Novi talas pljuskova sa grmljavinom: Upozorenje RHMZ za ove delove Srbije
Mondo pre 5 satijoš 33 povezane