Povezane vesti

Kuzmić produžio ugovor sa Zvezdom na još dve godine

Kuzmić produžio ugovor sa Zvezdom na još dve godine

Beta 29.09.2020
Košarkaš Crvene zvezde Ognjen Kuzmić produžio je danas ugovor na još dve godine. Kako se navodi na klupskom sajtu, Kuzmić će ostati u Zvezdi do kraja takmičarske sezone 2022/2023. On je prvi put došao u Zvezdu uoči sezone 2016/2017 i osvojio… »
Kuzmić Zvezdin do 2023: Bila je uz mene kad mi je bilo najteže

Kuzmić Zvezdin do 2023: Bila je uz mene kad mi je bilo najteže

Mozzart sport 29.09.2020
Novi ugovor za centra crveno-belih. Retkost u današnjoj košarci, posebno za igrača koji je dobacio i do dresa madridskog Reala. Ognjen Kuzmić potpisao je novi ugovor sa Crvenom zvezdom što znači da će po njegovom istetku moći da se podiči sa… »
Ognjen Kuzmić još dve godine u Zvezdi

Ognjen Kuzmić još dve godine u Zvezdi

Dnevnik 29.09.2020
BEOGRAD: Košarkaš Crvene zvezde Ognjen Kuzmić produžio je danas ugovor sa crveno-belima na još dve sezone, saopštio je klub sa Malog Kalemegdana. Kuzmić će dres Zvezde nositi do kraja takmičarske 2022/23, a u klub je prvi put stigao pred sezonu… »
Zvezda i Kuzmić nastavljaju dalje - do 2023. Godine: Malo ko bi tako verovao u mene kao vi!

Zvezda i Kuzmić nastavljaju dalje - do 2023. Godine: Malo ko bi tako verovao u mene kao vi!

Mondo 29.09.2020
"Zato ću dati sve što mogu da pomognem Crvenoj zvezdi da pokušamo da osvajamo nove trofeje i radujemo se velikim utakmicama". "Zato ću dati sve što mogu da pomognem Crvenoj zvezdi da pokušamo da osvajamo nove trofeje i radujemo se velikim… »
Kuzmiću novi ugovor: Zvezda tu kada je bilo najteže

Kuzmiću novi ugovor: Zvezda tu kada je bilo najteže

N1 Info 29.09.2020
Košarkaš Crvene zvezde Ognjen Kuzmić potpisao je novi ugovor sa tim klubom do 2023. godine. Srpski centar na Mali Kalemegdan se vratio prošlog leta (prethodno je igrao i u sezoni 2016/17), a sada je obezbeđen njegov ostanak u taboru crveno-belih do… »

Vesti dana »