Povezane vesti

Odjednom su mi izvađena 3 organa, majko ne brini! Poslednji intervju Tome Zdravkovića: Njegove reči pred smrt i dalje bole!

Odjednom su mi izvađena 3 organa, majko ne brini! Poslednji intervju Tome Zdravkovića: Njegove reči pred smrt i dalje bole!

Kurir 30.09.2020
Danas se navršilo punih 29 godina od smrti legendarnog pevača narodne muzike i velikog boema Tome Zdravkovića. Porodica, prijatelji, kao i estradne ličnosti tim povodom okupili su se na Centralnom groblju na Voždovcu kako bi se prisetili ovog… »
Prošlo je 29 godina od smrti legendarnog tome zdravkovića: Njegovi najbliži na groblju, a onda su se čuli zvuci violine…

Prošlo je 29 godina od smrti legendarnog tome zdravkovića: Njegovi najbliži na groblju, a onda su se čuli zvuci violine…

Kurir 30.09.2020
Toma Zdravković, legendarni pevač umro je na današnji dan pre tačno 29 godina. Na Centralnom groblju okupili su se svi poštovaoci Tomine muzike, ali i njegovi najbliži, kao i kolege i prijatelji. Na groblje je među prvima došao Tomin mlađi brat… »
Umeo je da uvredi, pa posle da plače! Ove detalje o Tomi Zdravkoviću niste znali! (kurir televizija)

Umeo je da uvredi, pa posle da plače! Ove detalje o Tomi Zdravkoviću niste znali! (kurir televizija)

Kurir 30.09.2020
Pre tačno 29 godina, nakon duge i teške bolesti, napustio nas je legendarni Toma Zdravković. Muzičar je nastavio da živi kroz najbolje pesme koje je otpevao poput "Za Ljiljanu", "Danka", "Kafana je moja istina", "Ostao sam sam", "Svirajte noćas samo… »
Novica Zdravković 30 godina ne priča s tominom udovicom! Ovo je bio momenat kad je Goca okončala svaki kontakt sa deverom!

Novica Zdravković 30 godina ne priča s tominom udovicom! Ovo je bio momenat kad je Goca okončala svaki kontakt sa deverom!

Kurir 30.09.2020
Na današnji dan se navršava 29 godina od smrti legendarnog Tome Zdravkovića, a na groblje su izašli njegova porodica, prijatelji i poštovaoci njegovog lika i dela. Na Centralnom groblju u Beogradu okupio se veliki broj ljudi, a među prvima je stigao… »
Orila se pesma na grobu Tome Zdravkovića: Bjela i Željko Joksimović pevali "Prokleta je ova nedelja" (video)

Orila se pesma na grobu Tome Zdravkovića: Bjela i Željko Joksimović pevali "Prokleta je ova nedelja" (video)

Mondo 30.09.2020
Najveći srpski boem, o kojem se trenutno snima film, napustio nas je pre 29 godina. Najveći srpski boem, o kojem se trenutno snima film, napustio nas je pre 29 godina. Prvi srpski boem, pesnik i pevač Toma Zdravković preminuo je pre 29 godina. Njegov… »
Pomen Tomi Zdravkoviću: Sin i supruga izostali sa godišnjice

Pomen Tomi Zdravkoviću: Sin i supruga izostali sa godišnjice

Nova 30.09.2020
Danas se navršava 29 godina od smrti legende kafanske muzike Tome Zdravkovića, a njegovi članovi porodice, prijatelji i saradnici okupili su se na Centralnom groblju na Voždovcu kako bi mu odali počast. Tomina supruga Gordana i sin Saša, koji žive… »
Bjela, Marić i Joksimović na pomenu Tomi Zdravkoviću

Bjela, Marić i Joksimović na pomenu Tomi Zdravkoviću

Nova 30.09.2020
Danas su se u podne na Centralnom groblju u Beogradu okupili porodica, prijatelji, saradnici, ali i poštovaoci lika i dela Tome Zdravkovića, kome se danas navršava 29 godina od smrti. Na pomenu legende kafanske muzike, koji je organizovao estradni… »
Kocka, žene, tuga! Toma Zdravković za noć gubio 80.000 maraka, spavao je na klupi, bežao sa VMA, ali jedno mu nisu mogli…

Kocka, žene, tuga! Toma Zdravković za noć gubio 80.000 maraka, spavao je na klupi, bežao sa VMA, ali jedno mu nisu mogli…

Kurir 30.09.2020
Na današnji dan se navršava tačno 29 godina od smrti legendarnog pevača narodne muzike Tome Zdravkovića. Njegova muzika i dalje živi, a oni koji su ga poznavali kažu da je bio veliki boem i da je živeo život kao na filmu. Toma i danas važi za… »

Vesti dana »