Povezane vesti
Srbiji iz Francuske izručen osumnjičeni za ubistvo Luke Radulovića
Dnevnik 30.09.2020
BEOGRAD: Marko Đorđević, osumnjičen za ubistvo Luke Radulovića (37) u aprilu 2018. godine izručen je prethodne noći Srbiji iz Francuske, prenose beogradski mediji. Đorđević je prošlog leta uhapšen u letovalištu Mužin u blizini Kana u Francuskoj, po… »
Srbiji izručen ubica luke Radulovića: U najvećoj tajnosti prebačen iz Francuske! Tamara Đurić gledala likvidaciju
Kurir 30.09.2020
Marko Đorđević (33), koji se sumnjiči da je u aprilu 2018. u jednom klubu u Beogradu ubio Luku Radulovića (37) izručen je noćas Srbiji. Đorđević je, podsetimo, uhapšen prošlog leta u mondenskom letovalištu Mužin u blizini Kana u Francuskoj. - Uz najveće… »
Osumnjičeni za ubistvo Luke Radulovića izručen Srbiji
Nova 30.09.2020
Marko Đorđević (33), koji se sumnjiči da je aprila 2018. u kafani u Beogradu ubio Luku Radulovića (37), izručen je noćas Srbiji. Kako prenose mediji, on je u Srbiju sproveden uz najveće mere obezbeđenja i nakon saslušanja, određen mu je pritvor. Đorđević… »
Vesti dana »

Požari širom Crne Gore, vatra stigla do kuća: U gašenju učestvuje i helikopter iz Srbije
N1 Info pre 6 minutajoš 27 povezanih

Upozorenje RHMZ! Temperature i do 40 stepeni i ekstremni uslovi za nastanak požara
Telegraf pre 40 minutajoš 18 povezanih

Nova šansa za dogovor - SAD i Kina izbegle carinski rat
Bloomberg Adria pre 41 minutajoš 16 povezanih

Evropska unija složna o Ukrajini: Zajedničku izjavu potpisali svi lideri sem jednog našeg suseda
Telegraf pre 40 minutajoš 16 povezanih